Jump to content

Transfer hitovi 2010


komaa

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tevez nije klasican spic. moze digra i kao krilni napdac gde i vise pokazuje, baloteli, silva, belami i svp takodje, od tih sto si nabroja je jedini emanuel spic... klasicni spic, tako da moze dosta da menja....

Nisam rekao spicevi nego napadaci

~~

Link to comment
Share on other sites

Nisi mi jasan...napadac se definise kao ofanzivni vezni igrac+centarfori. Zapravo ima razlike u desnom krilu i desnom poluspicu, a to sto i Kolo Ture ide u napad kad je korner ne znaci da je napadac...TO je isto kao da kazes da je Runi centarhalf jer se vraca da uzme loptu

~~

Link to comment
Share on other sites

Nisi mi jasan...napadac se definise kao ofanzivni vezni igrac+centarfori. Zapravo ima razlike u desnom krilu i desnom poluspicu, a to sto i Kolo Ture ide u napad kad je korner ne znaci da je napadac...TO je isto kao da kazes da je Runi centarhalf jer se vraca da uzme loptu

ja to nisam rekao...

sto se napadaca tice, razumeo sam te, kao i ti mene, samo sto me sada mrzi da se nesto inatim, klasicni spic im je jedino adebajor, a tih polu spiceva, krila, imaju pun kurac.

Link to comment
Share on other sites

ja sam chitao danas da ce liverpul prodati toresa samo ako uspe da dovedu dzeku, shto bi po meni bio vrlo dobar poso. torres je sjajan ali je chesto povredjen, a i ovako se iz godine u godinu ponavlja pricha o njegovom odlasku. dzeko je mladji i uopshte nije po kvalitetu daleko od torresa, a ima potencijala itekako da napreduje. ne treba ni zanemariti da bi liverpul u tom poslu bio 20ak milki eura u plusu. ni huntelar ne bi bio losha kupovina, on koshta nekih 15ak miliona, plata mu je relativno mala, ali ako liverpul zheli da osvoji premijer ligu ne mozhe on biti prvi shpic.

shto se tiche maskerana, ako je zapeo da ide neka ide, ja njega ionako ne gotivim preterano, samo ne vidim koga bi roy (napisah rafa prvobitno :D) mogao da dovede na njegovu poziciju. pulsen isto nije losh, nije skup, al liverpulu treba neko bolji. trebaju im krshten shtoper i levi bek asap, eventualno ako bude para i josh jedan shpic, bash me zanima koga planiraju da dovedu. moram priznati da mi se jako dopada kako su odradili rok do sada, kao i najave buducih odlazaka i dolazaka.

Link to comment
Share on other sites

kakav bre poulsen kakvi bakraci..ja neverujem da ce maskerano da se mice, to je cista novinarska patka..interu ne treba jos jedan dmf pored zivog kambijasa koji vedri i oblaci..nece sigurno on da bleji na klupi..

izgleda da je tucha za Hondu..milan i arsenal..stvarno bi me zacudilo da se ne proda posle onakvog svetskog prvenstva

Link to comment
Share on other sites

Velika je steta da klubovi kao sto je Liverpool , misleci na istoriju etc , sad smrde zbog nekih sejkovih sincica koji bi da se igraju ... malo je cela transfer prica luuuuuuuda davati toliki kes za neke igrace je apsolutno lol, mislim da Kolarov vredi 18 milionceta iako je nas da se ne lazemo ljudi :P . A po meni najbolji transfer je napravila Barsa Villa je jednostavno predobar napadac covek nikad ne masi sansu.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi velike evropske klubove, odnosno vodece lige evrope trebalo organizovati po ugledu na americke profesionalne lige, gde postoji salari kep, odnosno ogranichenje godisnjeg budzeta

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kakav bre poulsen kakvi bakraci..ja neverujem da ce maskerano da se mice, to je cista novinarska patka..interu ne treba jos jedan dmf pored zivog kambijasa koji vedri i oblaci..nece sigurno on da bleji na klupi..

izgleda da je tucha za Hondu..milan i arsenal..stvarno bi me zacudilo da se ne proda posle onakvog svetskog prvenstva

Honda je došao u januaru, nema šanse da ga prodaju, barem ja tako cenim

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...