Jump to content

Transfer hitovi 2010


komaa

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kontam da ce Srna u Chelziju da se provede isto ko i Kezhman.

Srna može da igra i beka, ali i u sredini i po meni uopšte nije loše rešenje da menja Baneta kad zatreba :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

gledajte na to ovako: deco, beleti, fereira.. svi oni idu, tako da.. ovo su tu i tamo zamene.

kontam mozda i karvaljo ode, pa bane dodje na mesto stopera, sto ja ne bi voleo, pa tu onda ulece srna. a mozda kontaju da je bosingwa otisao U KURAC, pa ono..

elem, nema nista bolje od jake klupe u premijer ligi.

a srna nesto prica kako OCE DA MU GARANTUJU PRVI TIM, ajde bezi.. a kvalitetan je igrac, morate priznati..

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

dobar je Srna. Pre godinu dana, kad je standardno bilo priče "kako bi ex-yu repka sabijala i sl" Srnu bih stavio na desnog beka, a Baneta na štopera. Posle ovakve Banetove sezone, sad no way

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Džeko u Volfsburgu još godinu dana

Fudbaler Volfsburga Edin Džeko ostaće u tom nemačkom klubu još najmanje godinu dana.

U saopštenju nemačkog kluba navodi se da nijedan klub nije pristao da za reprezentativca Bosne i Hercegovine plati obeštećenje od 40 mliona evra.

Trener Volfsburga Diter Henes rekao je da je svima u klubu "drago što je neizvesnost oko odlaska najboljeg strelca završena".

On je istakao da je to bilo najvažnije pitanje u klubu po završetku sezone. Džeko je 2007. godine potpisao za Volfsburg, za koji je odigrao 120 utakmica i postigao 74 gola.

Sezonu, u kojoj je Volfsburg osvojio osmo mesto u Bundes ligi, završio je sa 22 postignuta gola.

Za reprezentaciju Bosne i Hercegovine odigrao je 23 utakmica i postigao 14 pogodaka.

odlican potez bosanca.

a i 40mil, lol..

http://www.youtube.com/watch?v=ZUX1tUtVAgg

kako ih samo lako daje..

Bring It

Link to comment
Share on other sites

ja čekam vest

LIVERPOOL

OUT

Rafa Benitez - free

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/leagues/premierleague/liverpool/7798889/Rafael-Benitez-in-pay-off-negotiations-ahead-of-15-million-Liverpool-exit.html

.... the club board, led by new chairman Martin Broughton, has concluded that Benítez is no longer the man to deliver progress at Anfield.
Edited by maha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...