Jump to content

Transfer hitovi 2010


komaa

Recommended Posts

nije da ne bi voleo, boli me kurac iskreno :D al ono, nije mi logicno..

u drugim vestima, milner se vezuje sa celzijem. sto se mene tice, SKROZ KUL, jer odlaze ova dvojica iz sredine, a on se jako lepo snasao na toj poziciji u sredini, plus je jak ko volina. ali, spominje se neka cena od 30 mil, koju je SITI spreman da da, a to je vec fakin smesno..

al kako bih voleo da vidim jednog gurkufa, jooooj...

inace, danny iz zenita je priznao da je prosle sezone bio na KORAK od prelaska u celzi, al ga je povreda sjebala, tako da se ocekuje jedan takav kreativac

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije da ne bi voleo, boli me kurac iskreno :D al ono, nije mi logicno..

u drugim vestima, milner se vezuje sa celzijem. sto se mene tice, SKROZ KUL, jer odlaze ova dvojica iz sredine, a on se jako lepo snasao na toj poziciji u sredini, plus je jak ko volina. ali, spominje se neka cena od 30 mil, koju je SITI spreman da da, a to je vec fakin smesno..

al kako bih voleo da vidim jednog gurkufa, jooooj...

inace, danny iz zenita je priznao da je prosle sezone bio na KORAK od prelaska u celzi, al ga je povreda sjebala, tako da se ocekuje jedan takav kreativac

taj rad

ja mislim da bi gurkuf resio sve probleme kad bi dosao u junajted, ne znam zasto se on ne spominje u nekim transfer kombinacijama, cini mi se da niko ne prepoznaje njegov potencijal, covek je ubica

a i kapiram da bi kostao manje nego milner, a bolja je investicija od njega 100puta, englezi mnogo traze za svoje igrace, ma kakvi da su

Link to comment
Share on other sites

gurkuf ide iz bordoa sigurno tokom leta,i to dolazi kao zamena za Fabregasa.Zivi bili pa videli.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ali i dalje zivimo u nadi da fabregas ne ide, pa tako da ni zamena nece trebati :D

Napokon danac nece imati potrebu da se kreci po terenu :D

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

nesto mirise da ce Melo da se dovuce do Arsenala..ako bude igrao kao prosle sezone bolje neka predje u Blekpul..

i meni je nejasna investicija za aguera u engleski sistem igre..mogao bi da igra nekog poluspica iza drogbe..ali mislim da se ne bi snasao..

Najzanimljivije transfere ocekujem od Sitija. Vec su navodno potpisali Zeroma Boatenga iz Hamburga a ocekuje se i ponuda za Maria Balotelija..samo neka ga nose, jos ce inter i da zaradi za Hamsika od njegove prodaje..debil crni..

Link to comment
Share on other sites

lupio si, nije ti dobro.

overi toresove sezone, pa uporedi sa aguerovim

a tores se bogami, lepo snasao na ostrvu..

torres je jachi, vishi, bolji u skok igri ( i zbog toga se snasao u fizicki mnogo jachoj ligi od Primere) dok je aguero 13 cm nizha vezara , koji je imao najbolju sezonu pre 3 godine sa 19 golova u primeri, pa onda 17 a tekuce godine 12 (jeste da su ti proseci bolji od toresovih)...i da za takvog igracha da chelzi da 35 do 40 miliona evra, koliko se pominje?!

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...