Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^hahaha,peja smrad pobegao iz kafica,a nije se javio! :D

obe ekipe su imali svoje sanse, Spanija mozda 1-2 vise. Kad se sve sabere, zaista zasluzena pobeda u finalu, i zasluzen trofej svetskog prvaka. Igraju najlepsi i najcistiji fudbal, iako mislim da im je ipak falilo malo efikasnosti i odlucnosti, pokazalo se da je i ovoliko dovoljno.

Jos jedno veliko SVAKA CAST i GG!!!!!!!!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

chemerno svetsko prvenstvo zatvorilo se josh chemernijim finalom.Holandija koja ne sme da napadne i u kojoj je chak i jedan Van Persi poceo da bije usaglasivshi se sa najodvratnijim igrachem na svetu van bomelom koji bi konkurenciju imao samo da je Balak bio na prvenstvu,ali na nashu srecu nije sto je i omogucilo Nemcima da dodju do treceg mesta.Holandija nemocna,neinventivna tokom celog prvenstva,ni sami ne znaju kako su dosli do finala,bejah srecan naravno,ali prikazali su jad,i sto bi ortak rekao ni ne zasluzuju da nadmashe Krojfa i pobornike totalnog fudbala.Snajder je odigrao jako jako loshe,Van Persi vec rekoh najuzasniji igrach na celom prvenstvu,Kujt kao i uvek bespotreban,a o zadnjem redu necu ni da pricham.Ono je ubedljivo najbedniji zadnji red koji je ikad igrao u finalu,to je sigurno.Spanija ono,ne znam sta da kazem,nisu odusevili,uzeli su ocekivano prvenstvo,ali jebem li ga,nije bilo to to.Jebeno su konstantno do pobede dolazili u drugom poluvremenu golom Vilje i to je to.

Sve u svemu hajlajt prvenstva je Dijego jebeni Forlan koji je po ko zna koji put pokazao koji je car i naravno Tomas Miler.A tekma urugvaj-gana zbog zavrsnice i urugvaj-nemacka.Doduse,sve tekme nemaca bile su uzivanje za gledanja osim sa Spanijom.Sranje sudjenje koje moram priznati nisam ocekivao nakon uvodnih dobrih odluka,sranje tekme,bez evrogolova,gomila greshaka zbog jebene lopte i nedostatak mecheva za infarkt,ovo je najjadniji mondijal sigurno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

vaistinu, fala kurcu da se zavrshio da vishe ne moram da slusham velike poznavaoce fudbala, koji fudbal gledaju samo kad je svetsko i finale lige shampiona.

uskoro nam zvezda igra kvalifikacije za ligu evrope pa cemo najzad da uzhivamo u fudbalu!

Link to comment
Share on other sites

navijao sam za spance jer sam ih cekao za 19k... a realno ni jednu ni drugu reprezentaciju nisam hteo da vidim u finalu..

a sto se tice atraktivnosti utakmice, po meni ocekivano finale za fudbal kakav se trenutno igra i kakav je prikazan... Ljudi jednostavno nece da sutaju ako nije 100% sansa... Jebeni spanci su hteli da udju u gol.. tzv nedostatak muda.

Link to comment
Share on other sites

taj neki fazon, zato sam ja finale gledao bez nekog tripa, trebalo je njemce da gledamo jebiga.

ja sam 'navijao' za spance jer su mi holandjani igrali jos dosadnije od njih kroz prvenstvo, ako je to ikako moguce...a i iznervirali su me na tekmi sa brazilom:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

holandjane mrzim skoro ko i italijane... a spanci su odustali od prljave igre po kojoj su ranije takodje bili poznati pa su mi sada kul reprezentacija. posteno i zasluzeno su pobedili i igrac manje u holandskoj ekipi nema nikakve veze sa tim golom jer su imali plenty of time da im zavare gol pa nisu... golmani su takodje velike face sto su mnogi zaboravili ovde da napomenu, oni su ti koji su zapravo presudjivali konacni ishod svake tekme s obzirom da se igralo neinventivno, dosadno i nenapadacki, uglavnom su svi vrebali iz neke kontre jebene s tim da prokletnici iz Gane jebeno LETE preko terena kad imaju kontru, to me je odusevilo i smorilo u isto vreme kad sam uporedio njihove kontre sa kontrama nase reprezentacije koji se jedva skroluju napred u kontri cekajuci da se SVI protivnicki igraci povuku u svoj 16rac [8D]

vaistinu, fala kurcu da se zavrshio da vishe ne moram da slusham velike poznavaoce fudbala, koji fudbal gledaju samo kad je svetsko i finale lige shampiona.

Eo kako se RADI PRAVI FUDBAL posle kojeg sam i batalio pracenje tog sporta, pozz glodari!

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ali spanci i doprinos fudbalu... po ugledu na spance sada svi mlataraju rukama igraju ko slinave pichkice smaraju sudije foliraju svaki pad na zemlju valjaju se dobijaju udarac u nogu oni se hvataju za glavu gori su od zena ... dodje holandija koja igra duel igru (istina onaj kung fu je bio za crveni) i kao holandija igra smaracki fudbal... igraju koliko mogu trche jure prsti od duela , cigani samo padaju kako neko dune u njih.... zatvorili im igru i njihovu tik-tak taktiku [roflmao] ... van bomel je car, sta ce on sto je veci i jaci od onih dwarfova

grujo sto im je losa zadnja linija? pa brate sta ces vise odradili posao protiv tehnicki superiornijeg protivnika? vilja nije mogao da prdne visio u oPsajdu poal tekme, istina je da nisu mogli da cestito dobar pas d'odrade prema srednjoj liniji

ali ne svirati onakav korener par min min pred kraj a holandjani igraca manje? i u sledecem napadu naravno primaju go... ocajno sudjenje ali ocajno toliko pogresnih odluka... mislim po svetskom prvenstvu bi se reklo da sudije u proseku grese 2-3 puta kapitalno na svakoj tekmi u bilo kom delu sveta, a zapravo nije tako... i to me je najvise smorilo

posle naseg ispadanja nekako se opredelis kao za koga ces da navijas, onda sudija nesto usere u njihovu korist i naravno smorim se i pocnem da navijam za drugu ekipu i tako u krug...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu ovo prvenstvo mi je 7/10...Engleska i Argentina razocarale (posebno argentina jer je neslavno izgubila posle ok pocetka), Brazil igrao nikad dosadnije (sta smo doziveli da se jedna brazilska selekcija pamti po igrama Maikona i Alvesa - dva beka), Francuska dno dna, Italija isto, lose sudjenje. Holandija koja je igrala dosadan fudbal na kontru, Spanija koja je igrala kao Italija nekada (Vilja da go kao Vijeri 98me i to je to, cao drugari, ceka se kraj tekme). Jedino sto mi je pozitivno jeste Urugvaj,Japan

najzad mozemo, svi kolektivno, da se odmorimo od glasa i dela Ace Stojanovica. Nadam se da mu nece davati da pridje Svetskom prvenstvu u kosarci

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice, Bomel je trebalo da dobije crveni karton jos u osmini, pa u cetvrtini, pa u polufinalu i provukao se, kako, ne znam. Sto bi rekao Zvonko Mihajlovski, bilo je tu kontakta i fulkontakta, eto kako igra Bomel. Ja bih mu zabranio da se bavi fubalom, jer je ubedljivo najprljaviji igrac bio na svetskom, prljaviji cak i od strokavog Pujola. Takodje, nije mi jasno kako majgerista nije dobio crveni... ah da, sudio je Englez. Navijao bih za Spance samo zato sto su ih ovi tukli sve vreme i igrali nesportski i prljavo, sirili ruke na svaki kontakt, ofsajd ili aut (jos od tekme sa Brazilom). Kada Spanci odigraju fer plej u utakmici, onda je krajnje vreme doslo da se menja nesto u fudbalu.

Ovo prvenstvo je bilo onako, ali neuporedivo bolje od proslog koje je sigurno bilo najjadnije u istoriji fudbala, tako da sam zadovoljan sve ukupno.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ali spanci i doprinos fudbalu... po ugledu na spance sada svi mlataraju rukama igraju ko slinave pichkice smaraju sudije foliraju svaki pad na zemlju valjaju se dobijaju udarac u nogu oni se hvataju za glavu gori su od zena ... dodje holandija koja igra duel igru (istina onaj kung fu je bio za crveni) i kao holandija igra smaracki fudbal... igraju koliko mogu trche jure prsti od duela , cigani samo padaju kako neko dune u njih.... zatvorili im igru i njihovu tik-tak taktiku [roflmao] ... van bomel je car, sta ce on sto je veci i jaci od onih dwarfova

grujo sto im je losa zadnja linija? pa brate sta ces vise odradili posao protiv tehnicki superiornijeg protivnika? vilja nije mogao da prdne visio u oPsajdu poal tekme, istina je da nisu mogli da cestito dobar pas d'odrade prema srednjoj liniji

ali ne svirati onakav korener par min min pred kraj a holandjani igraca manje? i u sledecem napadu naravno primaju go... ocajno sudjenje ali ocajno toliko pogresnih odluka... mislim po svetskom prvenstvu bi se reklo da sudije u proseku grese 2-3 puta kapitalno na svakoj tekmi u bilo kom delu sveta, a zapravo nije tako... i to me je najvise smorilo

posle naseg ispadanja nekako se opredelis kao za koga ces da navijas, onda sudija nesto usere u njihovu korist i naravno smorim se i pocnem da navijam za drugu ekipu i tako u krug...

Bolke ti je relativno odgovorio za mene.Ne razumem o kojoj ti duel igri pricash,ono nije duel igra,ono je bezobrazno udaranje do smrti i tolerisanje sudije.Ti tog dzukca treba da uporedish npr. sa jednim Alonsom(kojeg ja isto ne gotivim btw),a koji nikog nije udario dzukachki,a dobio je milion duela,o tome ja pricham.Covek je dosao do finala bez suspenzije,a trebalo je da bude iskljucen na svakoj tekmi.Roben i Van Persi shutiraju loptu posle zvizhduka,a imaju karton.Ja sam navijao za holandiju od pocetka,ali su bili chemerni,imali su srece u svakoj tekmi,u svakom aspektu,zadnja linija im je ochajna,pa pogledaj ti samo kolika je to neuigranost,koliko su ceste rupe kod njih,koliko ostave prostora,a to nije zato sto je recimo bek otisao i probio po strani.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...