Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam ovo snimio, izvinjavam se ako je neko već postovao:

FIFA suspendovala Antića, FSS se žali međunarodnom sudu

Discplinska komisija FIFA kaznila je selektora Srbije Radomira Antića sa četiri utakmice suspenzije i 14.000 švajcarskih franaka (10.526 evra) zbog ponašanja posle utakmice protiv Australije na Svetskom prvenstvu, saopštio je Fudbalski savez Srbije.

Link to comment
Share on other sites

Komentarisao sudije. Jede FIFA govna. Shto ne kazne tako neku poznatu reprezentaciju nego treniraju strogocu na nama i slicnima.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

jebo pas mater, zajebani su spanci, drze loptu kao ludi...nemci pet puta presli pola i zamalo da daju gol na kraju, ono je mogao da bude penal opusteno...btw, na kurac mi vise idu linijske sudije koje sviraju milimetarske ofsajde, a onda ne vide onaj od 2 metra

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

jebem ti i cigane i oktopoda i sve...tolko sam se iznervirao da sam sabio 2 piva za ovih 15 min otkad su spanci dali gol...pa dal je moguce da nemci ovako lose odigraju, kao da je sasvim druga ekipa igrala vs argentine...nije valjda da im miller toliko fali, ipak je to samo jedan igrac...jebiga, bolji su spanci bili, gg no re

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

sudija jebem ti mater.Chist penal i crveni Ramosu.Ali izuzevshi taj momenat Spanija sabila.Jebem ti kurac!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebem ti i cigane i oktopoda i sve...tolko sam se iznervirao da sam sabio 2 piva za ovih 15 min otkad su spanci dali gol...pa dal je moguce da nemci ovako lose odigraju, kao da je sasvim druga ekipa igrala vs argentine...nije valjda da im miller toliko fali, ipak je to samo jedan igrac...jebiga, bolji su spanci bili, gg no re

p0z dule kakoE? :D

Coa023

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...