Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

800 dinara na amere. evo ga penal

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni je samo zao sto je danas onaj ustekani urugvaj prosao dalje..

jos je samo falila nesrecna svajcarska da dodje u 1/8f pa da se stvarno svi ubiju..cile koji igra najhrabrije ikad, protiv spanije sa 5 spiceva i igracem manje i zamalo da ne prodju..pa jebem mu sunce..

uzdam se da ce meksiko casno da padne i da odigra jednu lepu utakmicu za gledanje sutra..

Link to comment
Share on other sites

Da smo slucajno prosli nikad laksi put do finala bi bio... USA pa Urugvaj, sad bih voleo da sva polufinala budu juzno americke repke Urugvaj-Argentina i Paragvaj-Brazil pa slag na tortu mec za trece mesto Argentina-Brazil [:D] a Paragvaj osvaja [:D]

SCOUSE PROUD

Link to comment
Share on other sites

posto nema nasih vise, sutra se peva druga pesma

ajmo macke, sad il nikad

hvala ti za link, sad sam se prisetio EP kad sam bio klinac i engleza u sivih dresovima koji su kidali, Pirs,Plat,Sautgejt, jbt koja ekipa.

Sutra moraju da pocepaju svabe

~~

Link to comment
Share on other sites

ja se bojim da cu sutra navijati za mesuta i kompaniju :>

A ovaj fudbal sto Gana igra je preslikan Rehagelov sistem.Jebem im mater.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam pre prvenstva rekao da cu da navijam za engleze, ali su me u ove tri tekme mnogo razocarali.

holandezi standardno lepo igraju po grupama i samo cekam da nalete na nekog ozbiljnijeg (valjda brazil 1/4) i da tu ispadnu.

argentina je za sada najvise pokazala i prvi su favoriti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...