Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

Los je taj primer. On se samo sklonio da nebi skrenuo loptu sto bi uradio svaki normalan stoper. Jeste bio los u ove 3 utakmice kao i Ivanovic ali nije nas odbrana kostala ispadanja nego promaseni ziceri. Po prvi put u zivotu ne krivim nikog za ispadanje, mislim da su svi dali koliko su mogli. Jednostavno nemamo kvalitetnog napadaca i tu ne mozemo nista da uradimo.

stoper treba da izblokira/udje u/spreciudje sut,a nije da nije mogao

i opet kazem ne krivim Vidica za poraz -.-

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sklonio se da ne bi skrenuo loptu? Kako se Teri nije plasio da ne skrene loptu, logicnije mi je da blokiras loptu nego da se sklonis, kapiram da je zato Stojkovic i kasno reagovao, zamisli branis i odjednom ti se sklanja igrac koji treba da ne dozvoli sut na gol... Jbt ako neko sutira ti se postavis.

Link to comment
Share on other sites

logicno je s jedne strane sto se sklonio jer da ju je dirao mogao je samo u drugi cosak da je skrene

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

to mene brine, sto ce gomila ljudi otici do sledeceg svetskog (stankovic, vidic, jovanovic, zigic, pantelic...), a kakva nam je liga, ne vidim momke koji bi mogli da ih zamene

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ima veliki broj igrača koji su talentovani i mogu da igraju, neki su već otišli napolje

Rajković, Vuković, Sulejmani, Aleksić, Tadić, Darko Lazović, Ljaljić, Kaluđerović, Šćepović, Alen Stevanović

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate...najneverovatnije je da bi se odbila u drugi cosak

mislis?

Ima veliki broj igrača koji su talentovani i mogu da igraju, neki su već otišli napolje

Rajković, Vuković, Sulejmani, Aleksić, Tadić, Darko Lazović, Ljaljić, Kaluđerović, Šćepović, Alen Stevanović

kako znas za te likove :/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Sulejmani, Aleksić, Ljaljić, Kaluđerović

Mnogo dobri igrači, stvarno ne znam razlog zašto ne igraju.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

i ja mislim da imamo razloga za optimizam..taman ce malo ovi momci koje je hajli naveo da sazru..pre svega ljajic aleksic i stevanovic..

jebiga, ne postoji niko koga bi mogli konkretno okriviti, iako bi tako bilo mnogo lakse:)

ljudi su se trudili, zeleli su pobedu ali nije ih islo,jebiga..da je bio penal u 90m i stankovic tras 2-2 mi ne bi sad ovde trtljali kako sta..nego bi pricali o americi..

ali jebeno je morao kejhil koga najvise od svih igraca u PL gotivim da nam se usere u zivot..i po ko zna koji put skoci i da gol preko daleko visih ljudi..ne znam kako neko vidicu i lukovicu nije skrenuo paznju da je covek 90 odsto golova u zivotu dao glavom, iako ima 178cm..dal su se tripovali od onog nesposobnog kenedija pa su ovog nekako zanemarili da je opasan s te strane..

ne treba da pljujemo nego samo da kazemo - steta..prerano su i novinari krenuli da crtaju semu za polufinale..kao da smo vec tamo..

Link to comment
Share on other sites

ah da umalo da zaboravim - drago mi je da ultimativno najveci fudbalski bednici zavrse takmicenje kao poslednji u najslabijoj grupi..i to su ih onako malkice i pokrali da bude jos sladje..ko vas jebe glupi italijani pobedila vas SLOVACKA...eeeeeej zabavnik, salata i pekarik ROFL

MarekHamsikSlovackaItalijaAFP888V.jpg

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

mislis?

kako znas za te likove :/

svako ko iole prati nas fudbal zna za njih.

@vidic

jebeno se setite kako je uleteo protiv rumuna u bukurestu,uklizao je kao debil i lopta se podigla do ivanovica koji je tad dao gol.Mislim sad jebtoe pricate o tom Teriju,kao JOJ BACIO SE KO CAR,pa po toj logici onda je Runi nesretniji od Pantelica!I da,gledao sam onaj drugi gol holmana,koji na stranu sto je on pogodio,ali stojkovic debil izgubi orijentaciju kad krene da izadje da smanji ugao,i stoji na petercu i chuva levu stativu,pa jebote,da je stajao na sredini peterca mozda bi i odbranio!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

stoper treba da izblokira/udje u/spreciudje sut,a nije da nije mogao

i opet kazem ne krivim Vidica za poraz -.-

jbg da ne kopam sada naucne radove na temu fotografije... "fotografija je sve samo ne odraz stvarnosti"... drzimo se statistike... a evo sta ona kaze za linkovane fotografije:

vidic vs terry

touches

86 54

passes

66 35

balls won

35 24

Link to comment
Share on other sites

krasic je lose odigrao... i ne nije se vracao da zatvara bilo sta ni protiv nemaca ni protiv kengura... dribling mu je u 90% uz liniju kao i sama igra i kretanje, to je predvidivio i lako se zatvara ako nema jos jednog saigraca koji ce da pravi carlamu blizu njega.... i da trebao je da ga menja ali da pojaca vezni red koji se pokidao u prvom poluvremenu... ista greska kao i protiv nemaca ne osvezava vezni red koji je strikao i razvalio prvo poluvreme... zigic maksimalno jedno poluvreme treba da igra ili 30 min i dosta... kacar i nesto al mrdja nista od prilike :( nije bas efikasno oslanjati se na resenja kratkonogih igrache protiv strvina kao sto su ganci i australci... brzi su na 3 metra i onda cao... umesto da razbijamo mi glumimo brazilce koji to nismo vec 20+ godina

svaka cast na trudu, i delimicno prikazanoj lepoj igri koja dugo nije vidjena... malo je falilo ne treba biti na kraj srca, kakava nam je skola fudbala i fudbal u ligi .....

ninkovic je pravo iznenadjenje (onaj faul je bio cist crveni al jebg)

stankelja izginuo rudarski :|

vida jebote, nadskochili ga koliko puta u tekmi? plus okrece ledja na sutu iz kojeg smo primili gol... uf, odbrambeni koji okrece ledja na sutu? wtf??

ne sviranje penala je omg, toliko penala svirano iz istih situacija i nama nista, kao krajnje poseravanje u oko... meh

jbg da ostane neki kostur za evropsko pa da nastavimo gde smo stali...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam, ja sam pro vidica u ovom slucaju:) on bi lakse blokirao taj sut kolko se secam nego izbegao, sto implicira da nije lenj i nepozrtvovan, sto dalje implicira da je procenio da treba da izbegne loptu. glupo ili ne, to nije bitno, bitno je sto mu kenjate da se ne trudi, a ne da je glup.

dalje, nasi ljudi nekako imaju krajnje otrovnu selektivnu memoriju, prosto je vazduh gust od tih isparenja. uzmimo da je vidic apsolutno kriv za oba gola australijanaca, eto. a opet, niko ne pominje to sto je jebo kevu u svim ostalim segmentima i tokom cele tekme.

nekako sto se fudbala tice, nasa raja je najotrovnija i najfatalisticnija, il izlaze na ulice kad pobedimo sakate nemce (ko da smo osvojili ne svetsko, nego intergalakticko prvenstvo) ili oce da kolju i vesaju na terazijama kad izgubimo:) nema izmedju. interesantno mi je to jer recimo, kad se takve stvari desavaju u kosarci, fatalizam je na znatno manjem nivou, iako smo u kosarci bolji sto puta nego u fudbalu. u fudbalu smo vec decenijama krajnje prosecni.

sto se mene tice, ponavljam, tekma protiv australije je najgotivnija igra nasih koju sam ikad video na bilo kom takmicenju od kad sam bio u mogucnosti da razumno i zrelo pratim sportske dogadjaje (dakle, sfrj tesko da dolazi u obzir:) ).

takodje, nerealna ocekivanja. ljudi misle da ako se sabere neka individualna gotivnost ili pak cena pojedinacnih fudbalera da se tako racuna gotivnost tima, e pa nije, pitajmo francuze 2002:) a za kontra primer mozemo da pitamo nemce evo bas sada:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nemce? pa oni se iskljucivo oslanjaju na turcinovu individualnu gotivnost, da se ne ponavljam previse s tom temom..a i cena mu je ja mislim trenutno raketno porasla..i ne treba zaboraviti da su svajn i lam svakako vrhunski igraci na svojim pozicijama..

ponavljam ne treba biti nezadovoljan i treba biti realan - niti je krasic neki igrac (decko u 90 odsto situacija ide samo dribling udesno,lako ga je zatvoriti, psihicki je ocigledno slab, ume dobro da odigra ali ne treba ga forsirati i oslanjati se na njega) niti je zigic neki spic..stankovic je dobar igrac za sistem, ali ovde mi nemamo tako ukomponovan sistem..milijasa je sezona u vulvsima ubila, bane i vidic su odigrali krajnje korektno..lukovic,jovanovic i kolarov odigrali vrh..ninkovic se takodje pokazao..znaci sveukupno, nije tako crno a da smo imali malo vise srece bilo bi ekstra, samo sto kapiram da bi opet ljudi kenjali `a sto nismo izbacili ameriku` ili `a sto nismo izbacili urugvaj`..ko da smo jebena spanija..

jedinih par da kazem mozda gresaka su nedavanje sanse Tosicu i Kacaru vise..a ne kuzmi i lazovicu..

Link to comment
Share on other sites

Kuzma je sem penala sabio... I mozete vi pricati koliko god hocete da je Krasic ogranicen, on je probijao i da smo imali dobrog napadaca bilo bi svega... Ovako jbg, nece ova generacija ostvariti vrhunske rezultate, a bojim se i neke naredne jer se vrhunski napadac ne nazire :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...