Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

Uf al' su vas izvukli forlan i vilja... :D

sry za off

edit: Sad citam ovo za mucenika iz Malija, koji vise nece suditi, zanimljivo stvarno kako je sudija koji je ostetio SAD otpisan...Kao da je jedini koji je pogresio u dosadasnjem delu prvenstva.

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Procitah negde(na mondu, ali sad ne mogu naci tu vest) da ce sutra biti Larionda sudija, inace sudija poznat po

Red Card Alert

Larrionda is a severe ref, we found a 69% red card average. The Uruguayan is not someone who "feels the match and is lenient when he knows he can" as many of our reporters phrase it. A bad foul is a red with Larrionda.

Nadam se da ce oladiti sa grubim startovima, australijanci dosta grubi, bar ono sto sam ja do sad gledao, bice sutra zanimljiv mec dosta...

Link to comment
Share on other sites

Što kaže Sini samo da niko od odbranbenih igrača ne dobije žuti karton(sem Lukovića) inače smo ga nadrljali.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Loris nije golman,ne znam kako moze da bude u prvoj postavi,kad mandanda barem 2x bolji golman..

sta nije golman bre ubica je decko sta je sve skidao i u kvalifikacijama i na sp, jedino ima krupne greske koje pravi, ali ima 22 god i tek treba da sabija

~~

Link to comment
Share on other sites

Mandanda kad kiksuje, failuje za sve pare

jel moze neko da da slike ili link neke brazilske novinarke, sto su nesto pricali o njoj i u "Rtu dobre nade"?! (ortak mi je ovo nesto pricao)

Dajte ljudi, mojne ste neozbiljni, mislim da ovo sve zanima

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...