Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

namesteno svetsko prvenstvo

svi najveci favoriti kiksaju da kladze uzmu pare a svi ce da prodju bez problema. sem francuza koji su nesrecni sami po sebi.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Italijani ce tesko dalje od 1/8, ako i prodju grupu, verovatno idu na Holandjane [:p]

i kapiram da im uopste nije toliko bitno sta ce uraditi ove godine, s obzirom da su uzeli prosli Mundijal. Maldini, Nesta, Del Piero, Toti i bratija su time sasvim lepo zaokruzili jedan ciklus.

Link to comment
Share on other sites

Jadna je ta Italija koja ima Jakvintu kao spica. Toni je legenda za ovog lika, da ne pominjem Pipa, itd... Ali ja sam se iznenadio kada sam cuo da je, iako imaju metuzaleme kao sto su Kanavaro, Zambrota... Italijani mladji od Engleza ( a mozda i od Novozelandjana)

namesteno svetsko prvenstvo

svi najveci favoriti kiksaju da kladze uzmu pare a svi ce da prodju bez problema. sem francuza koji su nesrecni sami po sebi.

pa sad nije da treba neko da namesti ovakvoj Italiji da bi se muchila sa Kivijima. Mozda Spaniji ili engleskoj ali ne Italiji

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Italijani ce tesko dalje od 1/8, ako i prodju grupu, verovatno idu na Holandjane [:p]

i kapiram da im uopste nije toliko bitno sta ce uraditi ove godine, s obzirom da su uzeli prosli Mundijal. Maldini, Nesta, Del Piero, Toti i bratija su time sasvim lepo zaokruzili jedan ciklus.

Ja ne bih preterano tipovao na Holanđane, oni uvek najbolje odigraju po grupama (prošlo svetsko i evropsko), pa ih neko izbaci u 1/8 ili 1/4. Da ne govorimo da imaju katastrofalnu odbranu i da će ih pre ili kasnije neko nakantati.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...