Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam na shta mislish kili, uvek se sa setom setim (see what I did there?) kada sam bio mladjani osnovac pa cak i srednjoshkolac i nisam puno razmishljao [:D]. Kako je lepo biti glup, kao shto kaze pesma [:)].

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

smesno je do kurca

DA!

ja bi ponekad voleo da mi je inteligencija na tom nivou da su mi ovakve stvari smesne, prosao bi dosta veselije

Jbg, nema svako inteligenciju na "nivou".

Znam na shta mislish kili, uvek se sa setom setim (see what I did there?) kada sam bio mladjani osnovac pa cak i srednjoshkolac i nisam puno razmishljao [:D]. Kako je lepo biti glup, kao shto kaze pesma [:)].

nisam osnovac, niti srednjoskolac, idem u vrtic i da GLUP sam.

Edited by agrsv
Link to comment
Share on other sites

znachi odakle su se pojavili ovi fantomi na sportskom delu foruma. ovde smo barem do sad imali manje vishe normalne diskusije. ko ima shta da kaze na temu sporta neka kaze, ko nema Kanterashki deo foruma je malo iznad. Sve vas pozdravljam!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

sa ekspanzijom foruma, neminovan je dolazak novih clanova... sto ne mora biti lose, samo da se masa unormali :)

a s' druge strane, ipak je svetsko prvenstvo i ima dosta ljudi koji ne prate toliko sport i ne zalaze u ovaj deo foruma (kao ja npr) ali ovo je posebna prilika pa ipak vise ljudi se interesuje i prica na tu temu :)

Link to comment
Share on other sites

ovo postaje smejurija sa sudjenjem na svetskom prvenstvu, da je sudio bilo koji evropski sudija novozelandjani bi imali bar dva iskljuchena igracha. ali svejedno, svaka im chast, zhabari ko po obichaju jadni da jadniji ne mogu biti. sad kad nema vishe maldinija, totija i del piera mogu i oni da ga duckaju ko francuzi bez zizua. ovaj golman je luuuuuuuuddddd baja, kako je odbranio onaj shut montoliva a nije ni vido loptu, samo se bacio i ona ga pogodi u ruku. strashne stvari :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...