Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlican rezultat za nas. Pobedimo i idemo dalje, tako i treba. Ako ne pobedimo i igramo remi odgovara nam da nemci nabuse malo jace ganjane sto je vrlo verovatno, u odnosu na prikazanu igru Gane, a i verujem da Nemci oce da udare sad. No, ako ne pobedimo Australiju bez njihova 3 igraca ne zasluzujemo da idemo dalje, realno.

Link to comment
Share on other sites

vi ne verujete koliko sam ja ispizdeo na "Australci"

aca laveri,poduvajte ga ! :D

Па и Ганци уместо Гањани. Али због овог "Аустралци" треба да добије вечну суспензију рада на јавном сервису.

Link to comment
Share on other sites

Koja su govna srecna ovi Ganci. Samo iz penala mogu da daju go. Ne mogu ni Austrliji koja ima 10 igraca da daju go. Bljak.

Ni Japan - Holadnija tekma me nije mnogo odusevila. Japan se brutalno drzao a Holandjani dali jedan truljav go i dosta. Sta su promasili u zadnjih 5 minuta meca, sram da ih bude ...

jebem mu kevu, ono je stvarno bila napucana lopta...ajde sto je sudio penal, ipak je sprecio gol, al mislim da nije trebalo da dobije crveni

Ja sam isto ovo rekao odmah. Kao namerno igranje pa direkt crveni. Smor ...

malo offtopic, a verovatno je i bilo, ali moram da podelim sa vama svoje zaprepašćenje koliko je ova nova Blažina "Alez Alez" pesma retardirana

Bash sranje. ;(

Link to comment
Share on other sites

Па и Ганци уместо Гањани. Али због овог "Аустралци" треба да добије вечну суспензију рада на јавном сервису.

Одреци се мржње и презира, рабе Божји, јер само љубав гарантује спасење у царству небескоме.

Link to comment
Share on other sites

Vec je bilo, evo da ponovim:

Njet, evo fifa regulations pdf

The ranking of each team in each group will be determined as follows:

a) greatest number of points obtained in all group matches;

b) goal difference in all group matches;

c) greatest number of goals scored in all group matches.

If two or more teams are equal on the basis of the above three criteria, their rankings will be determined as follows:

d) greatest number of points obtained in the group matches between

the teams concerned;

e) goal difference resulting from the group matches between the

teams concerned;

f) greater number of goals scored in all group matches between the

teams concerned;

g) drawing of lots by the FIFA Organising Committee.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

* Ako Srbija pobedi Australiju - Srbija sigurno ide dalje, bez obzira na rezultat meča Gana - Nemačka

* Ako Srbija odigra nerešeno sa Australijom, a Gana pobedi Nemačku - Srbija ide dalje zajedno sa Ganom

* Ako Srbija odigra nerešeno sa Australijom, a Gana i Nemačka odigraju nerešeno - Srbija ispada, a Gana i Nemačka idu dalje

* Ako Srbija odigra nerešeno sa Australijom, a Nemačka pobedi - Srbiji je potrebna pobeda Nemačke sa dva ili više razlike (2:0, 3:1, 3:0, itd...) ili da Srbija u svom remiju postigne najmanje dva gola više nego što to Gana uradi u duelu sa Nemačkom (2:2 i 0:1, 3:3 i 1:2...)

* Ako Srbija izgubi - Srbija ispada

U slučaju pobede Srbije nad Australijom i plasmana u narednu fazu:

* Ako Gana i Nemačka odigraju nerešeno - Srbija ide dalje sa prvog mesta, a sa drugog ide Gana

* Ako Gana pobedi Nemačku - Srbija ide dalje sa drugog mesta, a sa prvog ide Gana

* Ako Nemačka pobedi Ganu - Srbija ide dalje sa drugog mesta, a sa prvog ide Nemačka, osim u slučaju da trijumf Srbije nad Australijom ne bude za tri gola veći od trijumfa Nemačke nad Ganom (4:0 i 1:0, 5:0 i 2:1...)

Što se Australije tiče, ona ide dalje u slučaju pobede nad Srbijom i pobede Gane nad Nemačkom bilo kojim rezultatom, a u slučaju drugačijeg ishoda meča Gana - Nemačka potrebno joj je da se i poklope gol razlike.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...