Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nemce niko nikada ni u cemu nije dobio na srecu...

kada zigic promasi onda je drvo, a kada podolski promasi onda smo mi srecni??? zamisljam da je pantelic promasio penal kakav bi komentar bio... a nasi su dali gol iz jedine sanse???

a) Izgleda da smo mi prvi koji su to uradili

b) Drvo je uvek bio drvo ce ostati,o pantelicu da ne pricham.

3 boda su 3 boda,ja samo kazem da nam je igra ochajna...

@englezi: Mnogo mocni pojedinci,ali timske igre bez...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

@Sting

pardon, trebao sam naglasiti da je u jednom aspektu ekstraordinaran - u perpetuiranju jednodimenzionalne, predvidljive taktike, iako mu se to previse cesto obije o glavu. Engleska je primer danas, bas kao sto je i Juve primer od pre par godina (a tada je imao na raspolaganju najbolju odbrambenu liniju na svetu i verovatno najbolje veznjake, a opet mu je nekako polazilo za rukom da mu tim izgleda bednije od klubova reda velicine jednog werdera)... dobro, preterah ga nije bas rupa, ali da je precenjen, jeste

btw

the-sun-world-cup-2010.jpg

[roflmao]

Edited by prime_abuse
Link to comment
Share on other sites

onaj Heski decko slabo igra skroz , ne znam sta vidi u njemu . . .

kamo srece da je decko...lik je mator i ne moze vishe da potrchi. jedino zbog cega igra je spustanje lopti glavom runiju, praktichno

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

a) Izgleda da smo mi prvi koji su to uradili

b) Drvo je uvek bio drvo ce ostati,o pantelicu da ne pricham.

3 boda su 3 boda,ja samo kazem da nam je igra ochajna...

@englezi: Mnogo mocni pojedinci,ali timske igre bez...

srbija - gana

shots on target : 2 - 1

shots off target : 8 - 12

possession (%) : 52 - 48

corner kicks : 4 - 4

offsides : 3 - 0

fouls : 9 - 16

yellow cards : 3 - 2

red cards : 1 - 0

jedan sut u okvir gola... IZ PENALA... "to nije sreca to je jadna igra nasih koja im se obila o glavu..."

nemacka - srbija

shots on target : 3 - 2

shots off target : 9 - 8

possession (%) : 51 - 49

corner kicks : 7 - 1

offsides : 3 - 4

fouls : 19 - 10

yellow cards : 4 - 4

red cards : 1 - 0

ilija gromovnik je umesao svoje prste (a i javljao se u drugom poluvremenu :D) i doveo nas do pobede... pritom precke i stative su off target...

u sustini nemam ja nista protiv tvog vidjenja stvari... treba biti samokritican... i naravno da moze bolje... samo se potrefilo da si nekoliko puta na istoj strani "kukao" na mnogo losu igru nasih... zigic jeste drvo... ali sta bi dali nemci da im je drvo asistiralo za gol... sad bas gledam... klose startuje sa ledja, dobija opomenu, startuje opet dobija zuti, sutira posle zaustavljanja igre zbog ofsajda, i onda opet sa ledja... a jebeni spic je... u medjuvremenu je sudija zbog slicnih startova dao karton i njemu i jos cetvorici igraca obe ekipe... da je nash RAZAPELI BISMO GA... i to sa razlogom... ja sam bio odusevljen cinjenicom da su nasi ukapirali da je sudija lud, ali pravican...

treba biti realan i reci da kada ekipa sutne 2 puta u okvir gola 2 puta sam okvir i jos 6 puta van istog nije meditirala na terenu vec je igrala fudbal i to protiv ekipe koja se jedina u prvom kolu usrala u protivnika :)

ono sto mene odusevljava je da samo mi svi kapiramo da je zigic kanta, ali nemci su ostavili jovanovica kao uhodu samo zato sto je covek udvojio zigica da ne ostane pored lama i ne rascepa mrezu sa 5 metara :DDD

Link to comment
Share on other sites

kako imate muda da kazete da smo lose igrali? boze koliko idiotskih komentara na 1 mestu...dobijemo 1 od najjacih reprezentacija na svetu i opet nasim strucnjacima to nije dosta...ocigledno treba da dobijemo brazil 7:0 da bi vi bili zadovoljni

~~

Link to comment
Share on other sites

mislim da smo ok odigrali....dok nismo dobili taj visak igraca a onda poceli da se gotovo grcevito branimo...u prvom poluvremenu sam bio odusevljen iskreno kad nemci prvih pola sata nisu imali napad i igralo se na njihovoj polovini skoro...a ispizdeo sam kada smo tipa u ~80. minutu imali 3v3 kontru i mi smo bukvalno stali, kao da smo vec uknjizili ta tri boda, tako smo se ponasali u napadu...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

antic je opet krenuo naopako u prvom delu drugog poluvremena... idaje je dobra, za ekipu koja zna da napada i koja je brza i koja trci non stop... posto to mi nikada nismo bili apsurndo je ocekivati da pored zigica jos dva igraca vise napred dok nemci siluju po odbrani... kako smo preziveli tih 20 minuta nemam pojma

u svakom slucaju svaka cast svima, to je ono sto se trazi, kidanje do iznemoglosti trud i rad bez rezerve... los momenat u igri je cista takticka greska

i kacar treba da igra od pocetka... zigic odradio svoje, zasto ga pljuvati ? asistirao kod gola(nadskocio svog odbrambenog igraca koji je 198 valjda), imao jos par asistencija, precku i to je to, dosta...

+jebem ti total da ti jebem, nestalo slike u 2 min pred penal, pa uopste nisam gledao celu tu situaciju uzivo, samo sam cuo komsu kako se dernja pa sam se sa pivom prebacio kod njega,,,,

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nacitah se gluposti... Unka lupas za medalju, to kao kad dodje neko ko se ne razume u fudbal i gleda ko vise napada, a to sto su im napadi ocajni a protivnikova odbrana sabila to nikom nista... Prvo sudija uopste nije pomogao, Klose je mogao i ranije dobiti drugi zuti... Drugo mi igrali lose? Igrali smo lose samo kasnije u fazi napada u par situacija 2na2/3na2... Pa imali su jedan jedini sut u okvir i to iz penala... Mi jesmo njima prepustili kontrolu na sredini, ali kakve to veze ima kad nam ne bi dali gol jos 300 minuta. I jedna stvar sto me najvise raduje, mi smo dobili jebene Nemce a jos nismo pruzili svoj maksimum! Samo se nadam da ne useremo protiv Australijanaca. Inace vidim svi hvale (opravdano) Krasica, Stojkovica, Jovanovica, Kolarova, ali ne treba zaboraviti ni Stankovica, a i Kuzmanovica je bilo i u napadu i u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...