Sign in to follow this  
Ivan_

pričajte

Recommended Posts

preziveh i veridbu (zvanicnu lal) muzika uzivo na uvce ihaj litre rakije i spricera, evo sad sam dosao sebi i hvata me temperatura :)

sto se tice uredjaja na kraju sam za matorog uzeo dvd recorder samsung nesto-nesto, 160 gb hdd, podesio mu snimio, i matori otpalio sa moje veridbe u pola jedan pod izgovorom da je umoran i pijan :)) fino radi, lako se podesava, odlican kvalitet snimka, milina a u medjuvremenu smo shvatili da ce nam dobro doci i za svetsko prvenstvo :)

Hehe, pohvalih ja uslugu u Maksiju kad se pričalo o tome, kad ono ... mislim, nije baš direktan hejt meni, ali je svakako "neprimereno".

- Račun je 184 dinara

- Evo (dajem 200) ... hoćete i 34?

- I šta ću onda sa tim?!

- Pa, da mi vratite 50 dinara?

- Nemam ni dana odmora već mesec dana, videla bih tebe!

Ok, ok, nemoj da me prebiješ zato što radiš mesec dana bez dana odmora. btw, to je ona kasirka što 80% vremena nije za kasom nego nešto ide okolo a najčešće snima dal ćeš nešto da ukradeš :)

I tako, sad idem da spavam, sutra je nova radna nedelja!

Ne mogu da spavam, dokurca

e ja se od 3 prevrcem u krevetu evo sace 7 nema sanse da zaspem :c sad jos malo idem na fax :c

Dule car!

"...The End. There's nothin' after Z. Used to be one more page in here though, before someone tore it out. Know what it said?
The last page was about the author. Didn't say much. But the imagination has a way of fillin' in the gaps."

Ne bi da baksuziram, ali izgleda da se pomalo oseća to što su školarci otišli iz škole, makar ovi završni razredi, plus su ljudi polako krenuli da idu na odmore. Jedva čekam taj 15. jun, pa da em svi krenu na odmore em škole ne rade, milina za dolazak na pos'o.

jebemo te veshto!!!!

dobro jutro!!

edit: ubaci se laki... PA ZASTO NE SPAVAS COVECE!

Edited by manager

98837047.png

wat

"...The End. There's nothin' after Z. Used to be one more page in here though, before someone tore it out. Know what it said?
The last page was about the author. Didn't say much. But the imagination has a way of fillin' in the gaps."

cestitke Dzi

da ti zena nikada ne prebacuje za fudbal, gejming, pivo i jagnjetinu :D

hvala hvala takvu sam i birao :P :), nego sam usput skontao da kada se probudim na dan kada budem proslavljao 10 godina na rur-u, bicu tek ozenjen momcic... to je vise od koincidencije!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this