Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Hehe, pohvalih ja uslugu u Maksiju kad se pričalo o tome, kad ono ... mislim, nije baš direktan hejt meni, ali je svakako "neprimereno".

- Račun je 184 dinara

- Evo (dajem 200) ... hoćete i 34?

- I šta ću onda sa tim?!

- Pa, da mi vratite 50 dinara?

- Nemam ni dana odmora već mesec dana, videla bih tebe!

Ok, ok, nemoj da me prebiješ zato što radiš mesec dana bez dana odmora. btw, to je ona kasirka što 80% vremena nije za kasom nego nešto ide okolo a najčešće snima dal ćeš nešto da ukradeš :)

I tako, sad idem da spavam, sutra je nova radna nedelja!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Auf...

sinoc, kao u skolskim danima, igrao Civilization 4 do pola 3 (...me svi)...sad sam ko kuvana noga, a moram da se mlatim do privrednog suda nesto :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ne bi da baksuziram, ali izgleda da se pomalo oseća to što su školarci otišli iz škole, makar ovi završni razredi, plus su ljudi polako krenuli da idu na odmore. Jedva čekam taj 15. jun, pa da em svi krenu na odmore em škole ne rade, milina za dolazak na pos'o.

Link to comment
Share on other sites

cestitke Dzi

da ti zena nikada ne prebacuje za fudbal, gejming, pivo i jagnjetinu :D

hvala hvala takvu sam i birao :P :), nego sam usput skontao da kada se probudim na dan kada budem proslavljao 10 godina na rur-u, bicu tek ozenjen momcic... to je vise od koincidencije!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

makar ne primas inekcije... 3 stvari koje najviše mrzim su inekcije, čekanje da primiš inekciju i sam odlazak kod lekara

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

odvalih 10 sati spavanja, prvi put posle godinu dana, izmori sajam i ona deca silna sto skakucu oko ps3

e laki jel valja tabela? =D

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...