Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Blok 1, ili Fontana (Blizu starog i novog Merkatora)

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

riba nema nijednu slovensku crtu lica, verovatno je neka latino-persijska mešavina. možda grešim, ne vidi se baš lepo na tjubu. jako je dobra u svakom slučaju.

Link to comment
Share on other sites

Nigga please, pola domaćeg fejsa nema slovenske crte ičega

qfw i ide u sig \o/

da se nadovežem na ono od danas, odjednom imam temperaturu 37.8 (na kurcu te nosam) i ne ginu mi inekcije. šta li je sledeće...

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Nisi bre ti si troo

A plus to je stankov wannabe dan

U stvarnosti je ustao, pogledao vijesti na hrt-u, popio cedevitu, pojeo par žličica linolade, smorio se i zaspao

<3

igor legenda!!!!

keva po prvi put sprema neki argentinski cevap sa krompiricima...mmmm. ima da se oleshim i zavrshim sa jelom za danas

svakako jedno od boljih nacina spremanja cevapa, nekako je specificno ukusan.

update @ topik:

vratia se sa fudbala, danas totalno sportski dan!

jedva cekam da zabodem u krevet i da odgledam jedan film pre spavanja!!!!

leskauskas!

Link to comment
Share on other sites

preziveh i veridbu (zvanicnu lal) muzika uzivo na uvce ihaj litre rakije i spricera, evo sad sam dosao sebi i hvata me temperatura :)

sto se tice uredjaja na kraju sam za matorog uzeo dvd recorder samsung nesto-nesto, 160 gb hdd, podesio mu snimio, i matori otpalio sa moje veridbe u pola jedan pod izgovorom da je umoran i pijan :)) fino radi, lako se podesava, odlican kvalitet snimka, milina a u medjuvremenu smo shvatili da ce nam dobro doci i za svetsko prvenstvo :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...