Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ono kao matori, izloguj se sa fejsa, ako ti ruka sluchajno poleti dobicesh login screen i onda pokushaj da se kontrolishesh;) it worked for me;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Počinje kiša [V]

Vratio se sa fudbala, prošli smo u polufinale, crko sam.

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

nikad nisam voleo te tuborg zurke, ne znam sto

ot: ustao sam u pola 7 i imam neki trip da sam zaboravio da uradim nesto

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Brate.... kad dodje jedno govno.... onda mora oluja govana obavezno. Nije dosta sto me devojka sutnula.... moram diplomski da zavrsim za mesec dana ovako skenjan..... + moramo da se iselimo u roku od mesec dana iz stana i nadjemo novi.

Zivot > do jaja.

sooooooooo true!

blah :\

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

uhvatice te policija a ne kisa :c

haha, pazi sad :D

vozim ja tako iz togfua prema lepom gradu novom sadu, i negde na pola puta cujem sirenu pandursku, okrenem se, ono pandur na motoru - "jebote, reki je bio u pravu, ovaj lovi crnje na bajsevima, zato je specijalizovan, vozi motor!", pomislih u trenutku :D

Naravno, samo me je prestigao i nastavio dalje. Na ulasku u grad, prva raskrsinca na naselju, panduri zaustavili saobracaj, sta je sad, da nije tadic odlucio da dodje po malo novaca ili tako nesto... nista, nastavim dalje, odvozam po gradu standardnu rutu i krenem nazad za togfu. U povratku mi iz sporedne ulice izleti kolega biciklicsta-rekreativac, i kao krenemo da pricamo i od njega saznam da je bila neka biciklisticka trka pa su zato zaustavili saobracaj.

Eto toliko, nisu me uhapsili!

Link to comment
Share on other sites

http://www.mondo.rs/s170551/Zabava/Ludi_svet/Zabranjen_hevi_metal.html

"Nismo dobro upoznati sa ovom muzikom, ali smo svesni da su hevi metal koncerti satanistički i ideološki destruktivni", piše u dopisu.

NISMO UPOZNATI ALI SMO SVESNI

[roflmao]

IDEOLOŠKI DESTRUKTIVNI

[roflmao]

Šalu na stranu, znaju li za ovo drugovi Putin i Medvedev, oba metalci u mladosti?

Link to comment
Share on other sites

Kako da ti dam tekstove kad svaka grupa peva o drugim stvarima? Mislim Metalika, Iron Maiden i Judas Priest koji su najveći metal bendovi ikad nisu imali nijedan satanistički tekst. A za ideološku destruktivnost no cement, ladno je neko izrekao tu sintagmu u 2010. godini.

A sad jebiga, to što je 90% metala o tome kako je teško i zajebano, kom se ne sviđa nek ide na haus, tamo je sve vrhstra i ludilo.

Link to comment
Share on other sites

nije, i tamo ima satanista, kao sto je opšte poznati dejvid geta koji peva o tome kako je svet njegov, a svi dobro znamo da je svet Isusov, čist satanizam. A da ne pominjemo frilenda i "we want your soul" i slične hitove. Sve su to satanisti i treba ih zabraniti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...