Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

radi se o tome da mi se prilicno pricinjava da ovaj covek koji je sada NACELNIK SRPSKE INTERNET POLICIJE

bio u nekim emisijama u kojima se pricalo o zavisnosti od cuvenih racunara/kalkulatora

pa je bio 100 puta na b92 u nasom copy paste-ovanim emisijama slicnih americkih akcija policijske vrste

dosao veceras da prica recenice koje je naucio napamet i davao super savete internet heroja i stvari kako da roditelji gledaju fb chet svoje dece i proveravaju iste ljude

zasto mi se cini da je veca poenta da taj covek dobija ocigledna unapredjenja a ne da ustvari nesto uradi :D

i za kraj je ponosno spomenuo kako oni i fbi hapse sve pedofile iz srbije i prate svaku ip adresu koja se ikad konektovala na itraveb

Link to comment
Share on other sites

Moja keva se usrala od tih zajebancija o internetu koje pushtaju na televiziji.

Svaki drugi dan me ispituje s kime se dopisujem, ko su ti ljudi, sta radim na forumu, dal ostavljam licne podatek, i sl.

Trupaju im mozgove strahovima od neta.

Link to comment
Share on other sites

moze li neko preporuciti kakav dobar uredjaj koji ce da snima tv program, ono fazon dvd recorder sa hdd-om il tako nesto (da, sprecen sam da geldam finale sutra - imam veceru povodom veridbe -svoje lol, kao i moj matori i on mi sada sedi na glavi kako od svih stvari koje imam nemam bas taj koji nam sada treba)

hilfe hilfe

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gz g!

ot: Sanjao sam da sam prevario devojku sa nekom skinny kinky kurvom... Posle sam bezao kolima negde sta god, uleteo u neki kafic i tamo su bilijar igrali mra, margi, jovana i moja keva. oO Zbunjen ostacu ja.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

moze li neko preporuciti kakav dobar uredjaj koji ce da snima tv program, ono fazon dvd recorder sa hdd-om il tako nesto (da, sprecen sam da geldam finale sutra - imam veceru povodom veridbe -svoje lol, kao i moj matori i on mi sada sedi na glavi kako od svih stvari koje imam nemam bas taj koji nam sada treba)

Ne znam šta bi ti bilo najjeftinije ovako na brzaka. Imaš opciju:

a) TV Tuner - pa record. Samo da nađeš neki koji dobro 'vata i to, mada kad je na kablu manje više je sve jedno.

b) "DVD" player koji ima i hard disk

c) Onaj "box" recimo WD-ov za hard disk, što može da snima. Ne mogu da se setim kako se zove, stade mi mozak, ali će znati kolege.

Link to comment
Share on other sites

ot: Sanjao sam da sam prevario devojku sa nekom skinny kinky kurvom... Posle sam bezao kolima negde sta god, uleteo u neki kafic i tamo su bilijar igrali mra, margi, jovana i moja keva. oO Zbunjen ostacu ja.
hehe,de me nadje, imam me chesto u poslednje vreme u tim snovima sa nechiji kevama, tako da me vishe nishta ne chudi:P;)

naqntao sam se ko car, uspeo sam juche nekako da dobijem bitku sa onim programom ali nisam dobio rat, imam problema sa maximizacijom prozora, jel zna neko u chemu moze da bude prob a da reshenje nije u podeshavanju compatibility moda?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...