Jump to content

WTS Enh/resto Shaman


Brzy

Recommended Posts

Ovako... Posle dugo godina igranja jedne klase napokon prodajem i ovog lika...

Radi se o Dreanei shamanci koja ima zavrseno 11/12 icc25 i icc10 heroic modova, i ima oba drake od achieva, kao i iz ulduara i zulian tigera

Ima mnogo mountova i mini petova kao i OS geara...

Lik ima 4/5 sanct enhance gear sa icc25 heroic weaponima i par BiS itema... jedan od top 5 world sam na dmg za mnooogooo fightova

od OS'a ima imba healing gear od nekih 5.8k GS, I ima jos 5 tokena za Sanctified pa ono moze za bilo koj spec da se use...

za pvp gear ima 3/5 wrath pvp geara za resto, 6k GS'a oko 3.7k SP etc etc... samo 2 rele itema dalje sve t2 weaponi...Pve BiS itemi za pvp moze da build do 1.7k resi u resi gearu ili samo SP i mana reg, zavisi sta treba i kakva je noc... 2.4k max rating.

Od profesija ima JC 450 i engineering oko 430 valjda jer sam to dizao samo za haste na ruke i bombice...

Ima oko 6-7 OS geara u koji spada i RP gear Lol....

Na acc'u ima jos jedan hunter lvl 80 koji je fazon samo izlvlovan i full epic samo 3 lvl 70 itema... i ima epic fly i alch/herb 450

Necu da lazem da ne trazim mnogo jer ne znam sta je malo a sta mnogo za srbiju... tako da offere ovde plx jer zadnji put kad sam ostavio msn bilo je problema sa blizzardom ili hackerima...

______________________________________________________________

Heaven Doesn't Want Me, And Hell Is Afraid Il Take Over...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...