Jump to content

EXIT 2010


Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I posle sat ipo čekali Faith No More, mogao je Pendulum da prži još bar pola sata lagano. FNM su ispali bogocarevi. Mike me baš baš oduševio :) Pogledajte obavezno klipove sa nastupa po Youtube-u ako niste bili tamo / niste pratili na RTSu :)

У праву је човек. [:)]

Link to comment
Share on other sites

Meni se svidela Ida Engberg, Laidback, bleja po lejzibegovima, Joker, neki dj na mejnu a pendulum sam propustio zbog finala :D (FAIL)

Missy Eliot - KOJI RASPAD HAHHA, tripovala se 30 minuta da sidje u rulju, menjala odecu(?), i govorila "I cant hear youuuu-go missy go missy"!

Ja sam prvi put isao na exit i meni se svidelo...

Link to comment
Share on other sites

nidžo, ne trolujem, stvarno bih da pocrkaju svi drameri i da prestane da se pušta to govno

znam ja da ti ne voliš drum, ali pomenuo si mrtvog bukema, pa zato sam pomislio da troluješ. Anyway, ne vredi da se raspravljamo na tu temu, dram iz nat ded, a komercijali dubstep osvaja svet (što se ni meni ne sviđa btw)

Link to comment
Share on other sites

neverovatan exit kod mene. bas smo se bruka proveli.

josh wink, nastic, solomun soloman kako god, laidback isto bio simpatican iako ga hejtujem najstrasnije, ju da acic na hns.. zlo.

sto se kemikalsa tice, naravno ni blizu arene, brdo ljudi se zalilo na zvuk, main je jako zajebo sa ozvucenjem. mi smo bilo u sredini ispred bine pa nismo imali problema. ali na escape velocitz, kad je cela masa cucnula, je bo te..

Bring It

Link to comment
Share on other sites

ne propada exit bar ne tako dramaticno, nama se cini mozda drugacije, rade ga za manji broj ljudi, a to da budu u glavnom stranci.... fail je jedino sto je manje stranaca nego prosle godine, za njih, mozda i propada

dub step... jebote kakvo govno od muzike... mislim volim elektronsku muziku generalno, ali ali ono ? prosle godine je na mainu bilo nesto izmedju drama i dub stepa pa je bilo ok i cak sjajnih momenata... u arenu slabo zalazim poslednjih par godina, u cetvrtak je bilo golo govno

inace u odnosu na protekle godine, trvdjava je bila polu-prazna i na ulazu, i na tokenima, i na shankovima....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

El neko propratio onog raspalog Vilalobosa mozda.......?

bio je razvaljen kao dupe, klasika.

međutim, uopšte nije zabadao što se tiče muzike, skroz prijatno iznenađenje.

vrteo je ploče (RECI A?) i provlačio stvari iz recimo 2004/2005 godine, što je retkost.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...