Jump to content

EXIT 2010


Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niko da pomene faith no more :|

ja ipak idem samo prvo veche (previshe mi je cimanja za 4 dana, isao bih na dva ali su sise ukinule karte) , mika za verenicu shadow za mene, sestra na moru gajba prazna, zetonja ostavio regal da se ladi HOHOHO!

zapravo se i ne radujem toliko, jer znam da bi sa ekipom bilo xy puta bolje, al ekipa se raspala ne ide niko posle 10 godina smrc... :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

trebaju nekome karte za sve dane za 6500? ortakova cica prodaje, kupila za neke ljude, al' oni ne idu...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ali bar kod koji je NALEPLJEN na narukvicu od platna jebote... okupaš se jednom i ćao (ko baci ciga foru posisa mi prljav kobas)

plus što sam čuo da nekim ljudima nisu ni nalepili bar kod... i ovo što je kali pominjao, prevare sa vaučerima... baciće im neko bombu osećam, dođe mi da ne idem keve mi...

Vidimo se na Explosive stage-u , tamo volontiram pa svratite :)

E da, ako navratim slučajno, rećiću ti da si retard :)

Ništa lično, smatram da su svi koji volontiraju na EXITU retardi. Ajde da je neka humanitarna organizacija u pitanju pa da kažem ok, ali da volontiraš za cigane stvarno ne mogu da razumem.

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

Pa mozda volontira za neku organizaciju koja ima stand tamo pa se promovishe.

Ako ne, onda je stvarno glupo jer se oni ciganisu pa ne placaju sve ljude koji im rade. Cimala je mene drugarica jos u martu kao, e super fora idemo po gradu delimo letke i shljakamo na exitu i dobijemo dzabe karte. Rofl ...

I ovo je prvi put da mi nije zao sto ne idem na exit.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...