Jump to content

Recommended Posts

2 pitanja.

Jedno je da li moze da se igra battle.net sa originalnim odnosno cd key-em samo za Frozen Throne ili mora da se kupuje i za Reign of Chaos?

I drugo pitanje, da li neko ima uopste accaount da proda, da mu se ne igra vise da se dogovorimo oko cene da mu uplatim na ziro racun i da mi da acc..

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Ali ti keyevi mi nista ne vrede ako nemam instalacioni cd ili ? Jel mogu ja falsh torent instalaciju cd da imam a key da ubacim od originala ili tako nesto?

Ako ne , onda mi jedino ostaje da uzmem od nekog koga je smorio w3 i prodaje cdove a cdkeyvi su povezani za njegov acc tako da i account bi trebao da da :)

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Pa to mi je najbolje, samo sto ne znam kako to da izvedem i kako da napravim acc kad sad trenutno sa ovom falsh instalacijom ne mogu da pokrenem battle net jer mi nesto izbaci, neko sranje.. Kako bi kreirao acc i da imam cdkey?

Ako pokusas da se konektujes na bnet sa falsh cd keyevima dobices ip ban na tom realmu 15dana.

Kada budes nabavio original cd keyeve, reinstaliras igricu ili preko cd key changera promenis na te original i to je to.. posle se samo konektujes na bnet i create acc.. ma videces jbte jednostavnije nego kad pravis acc na forumu :p

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da ovaj lik troluje :D

ja to mislim odavno ^_^

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

prodajem i ja acc JuveTheGreatest! ne igra sezonu al se picke loze na taj acc! ^_^

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...