Jump to content

Blizzard is alive !


Recommended Posts

za one koji ne znaju

http://www.wcreplays.com/page?section=scene&id=1572

ps. kao sto sam primetio oko 70% srpskih igraca je banovano zbog MH-a kao sto se moze videti po njihovim profilima, bas pre neki dan mi neki lik kaze "sine ti si free win za mene" a danas mu vidim statse 0 sve, pa naravno da sam free win kad si imba MHer ;)

anyway nadam se da ce konacno ovaj raspali north postati aj recimo IGRIV.

Blue is the colour, football is the game

We're all together, and winning is our aim

So cheer us on through the sun and rain

'cause Chelsea, Chelsea is our name,

Here at the Bridge whether rain or fine

We can shine all the time

Home or away, come and see us play

You're welcome any day

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rece lik 70% SAMO su banovani, ja igram ladder aktivno jos uvek hakuju ko nenormalni... Udjes u game i on ti napise tipa "leave pls. dont waste my time"

p.s. i kakav kurcev ban cd-keyeva kad oni imaju na stotine ti hakeri, treba kad vec nisu permanent ban key, da banuju makar na mesec dana MAC adresu i da uopste ne mogu ni da udju na bnet, ovako, sad su hakeri promenili keyeve i opet ih je preko 50% , gg blizzard, u sux.

Edited by AZUA
Link to comment
Share on other sites

drugari imate pileci mozak :)... BEZ UVREDE!

oni mogu samo da smanje ban time duration jer njima treba sto vise ljudi na bnetu a ne sto manje da bi neki mid-skill likovi igrali bez hacka.

poenta i problem koji ne vidite je da ce od nekih 100% igraca koji vajnuju i igraju bez hacka dobrih 80-90% ce i dalje nastaviti da igra a perma banovani hakeri tesko da ce se vratiti.. i tako da bi rezultat bio manje ljudi na bnetu!

igraj za sebe i uzivanje i vs hacka i vs normalnog lika ili nemoj da igras ako ti je do statsa..

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Sa obzirom da je original sa keyem u celoj evropi 4,5e, u Rusiji jos manje, ne bi im bio problem da kupe opet posle bana. Generalno Zaba je u pravu, njima treba sto vise korisnika, a druga fora je sto ih wc3 ne zanima od kad je izasao WOW pogotovo od izlaska SC2 ;) Wow im donosi mesecno 20e po coveku koliko sam cuo, nije ni bitno, war donosi 0, tako da u sv.sl. ne nadajte se da ce likovi iz Blizza da ginu oko ovoga, to im dodje sekundarno dok ne izadje wc4, a to tad ima 5 godina, tako da je bataljenje igrice jedino realno resenje.

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...