Jump to content

WES Masters #2 INFO


Recommended Posts

Kao sto je i najavljeno, evo ga. WES Masters Cup #2 Balkans Qual. Ukratko o kupu...

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234912046&st=0

U ovim kvalifikacijama mogu da ucestvuju ekipe iz ovih drzava: Albania, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Greece, Macedonia, Montenegro, Serbia, Romania and Turkey. Ekipe iz svih ostalih drzava imaju neki drugi WES Qual.

2 najbolje ekipe iz ovih kvalifikacija ce ucestvovati na WES Masters Cup #2 Finals 15-16. maja (sve online).

Evo kako ce kvalifikacije biti odigrane:

28/29 April - Mass Balkan Qual - u ovom delu ne ucestvuje 16 invited ekipa (o tome vise kasnije)

-Ovaj deo takmicenja moze imati max 128 timova pa pozurite sa prijavama jer je to total za sve ekipe iz gore navedenih drzava.

-Igra se single eliminacija - 1 mapa koja je vec predodredjena za svako kolo

-16 ekipa koje dodju do 1/8 finala nastavljaju dalje takmicenje, s tim da se ovaj kup mora zavrsiti do kraja zbog sistema na sajtu a i bitno je zbog seeding sistema u next fazi takmicenja.

-Kup pocinje 28. aprila u 19.00 casova i taj dan se igra 1/64, 1/32 i 1/16. Drugog dana (29og) se igra 1/8, 1/4, 1/2 i finale takodje od 19.00

2. Maj - Prva grupna faza EDIT

-16 pozvanih ekipa i 16 ekipa koje su se plasirale iz Mass Qual-a ce biti podeljeni u 8 grupa po 4 ekipe

-2 ekipe iz svake grupe prolaze dalje

-Igra se svako sa svakim po 1 mapu, sve runde. Mec moze biti zavrsen neresenim rezultatom.

-Kup pocinje u 19 casova i igra se dok se ne zavrse svi mecevi.

5. Maj - Playoff

-16 ekipa koje su se plasirale u ovu fazu igraju playoff i takmice se za 2 mesta za WES Masters Cup (da igraju sa elitom xD)

-1/8 finala se igra single-eliminacija - best-of-3

-1/4 i finale se igra single eliminacija - best-of-3

-Kup pocinje u 19 casova

9. Maj - Playoff

-1/2 finale se igra single-eliminacija - best-of-3

-Finale se igra best-of-3

-Kup pocinje u 19 casova

Evo i nekoliko vaznih napomena:

*Sve ekipe treba da imaju svoj server

*Zvanicni sajt je www.wesgg.com i tu se mozete prijavljivati - irc kanal za kup je #wesgg na quaknetu (molim vas da koristite tag tima)

*Koristi se CUSTODIA anti-cheat tako da ko ne zna sta je to ili kako se koristi bolje da se upozna!!!

KAKO PRIJAVITI EKIPU

*www.wesgg.com

*registrujte se (kao user)

*steam id kucajte u formatu bez onog STEAM, dakle samo brojevi

*dobicete opcije Manager/create team na levoj strani

*Pazite prilikom izabiranja drzave jer ako izaberete neku koja nije gore necete se moci prijaviti za kup

*U polju 'small name' mozete da kucate max 4 znaka inace ce pokazivati 'illegal data input' i ne mozete reg tim

*U polju 'website' format mora biti http://www.nekisajt.com inace 'illegal data input' i ne mozete reg tim

*Igrace u tim dodajete tako sto kliknete na tim (isto levo) - izaberite 'team members' i opciju 'edit team members'. Tu cete imati search i samo ukucate ime igraca i ADD !

*Tek kad dodate svih 5 igraca mozete da prijavite ekipu

Ekipu prijavite OVDE

Opletite sa pitanjima, spreman sam!

GL HF

P.S. Pozvane ekipe iz Srbije su PlayMore i 4glory ! Sve ostale neka se prijave u ovaj qual !

Edited by NICKYtw
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nece da prihvati i kako sad uabcujem ekipu u wes master balkan q ?

Ne moze biti da nece kad sam ja registrovao danas 20 ljudi i svima moze!

Ides na CUP pa izaberes INTERNATIONAL pa tu izaberes Balkan Qualifier i svih 5 igraca (koje nadam se imas u timu) prebacis u desni box (koristeci +) i onda SIGN UP. Malo je glupav sajt ali ja sam prijavio, znaci da moze!

Link to comment
Share on other sites

Ne moze biti da nece kad sam ja registrovao danas 20 ljudi i svima moze!

Ides na CUP pa izaberes INTERNATIONAL pa tu izaberes Balkan Qualifier i svih 5 igraca (koje nadam se imas u timu) prebacis u desni box (koristeci +) i onda SIGN UP. Malo je glupav sajt ali ja sam prijavio, znaci da moze!

e aj me add na steam pa da mi objasnis pls :)

Link to comment
Share on other sites

Pise da ekipe trebaju da imaju svoj server, da li je obavezno ili je vise na fazon trebalo bi ali moze i bez toga?

Moze i bez ako cete se naci u gradu pa se poubijati uzivo :) Pa treba bar 1 ekipa da ima server gde cete odigrati mec. Obzirom da prvo kolo ima 64 meca u isto vreme, sve ti je jasno. Zaganjajte servere inace ce biti zajebano :)

Link to comment
Share on other sites

Moze i bez ako cete se naci u gradu pa se poubijati uzivo :) Pa treba bar 1 ekipa da ima server gde cete odigrati mec. Obzirom da prvo kolo ima 64 meca u isto vreme, sve ti je jasno. Zaganjajte servere inace ce biti zajebano :)

Ok tnx :D

Edited by REAL~
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...