Jump to content

Sarac LAN Tour #1


Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa cini mi se da igraju : CHEATER(marko) , kvrgi , ice man (zile) . . . ne znam za svetu , a koliko mi se cini ti si igrao za staru ekipu , dok je jos nubovac igrao :)

Ma PBT.Tyrant ti je Mladja (Conflict). Znash ga 100% :D

Sad sam prichao sa Cheaterom ( to ti je sad Garbageman :D ) i najverovatnije igramo u starom sastavu...

Ja lan nisam igrao bar godinu dana i uzeleo sam se igre (kao i ostatak ekipe)

Tako da... dolazimo ^^

Link to comment
Share on other sites

opaaa to je taj stari FMT :D inace racun ostavljam cim odem do igraonice da uzmem gazdin :P ima mesta za xenon !

ekipe koje su iz ks-a mogu novac da donesu u igraonicu , a za ekipe sa strane (xenon , eminds . . . ) bice ubacen br ziro racuna . . . .

ili , ukoliko ekipa iz Trstenika moze da donese pare na ruke ne znam da li da ostavljam br racuna ?? Samo su 2 eikpe van Krusevca .

I dobro bi bilo da ekipe iz okoline novac donesu (ili cu ja da dodjem da uzmem) do 24 aprila !!!

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

OK . Znaci veceras ce verovatno izaci broj ziro racuna!

I jel moze neko iz vF-a da se javi , da vidim da li oni hoce da ucestvuju ?

Sada bi najvise odgovaralo da bude 12 ekipa , 4 grupe po 3 i da 2 idu dalje , 1/4 BO1 , 1/2 BO3 , finale BO3 . Mada ne verujem da bi to moglo da se zavrsi za 1 dan na 10 racunara . Nadam se da ekipama sa strane nece biti problem ako se bude igralo 2 dana .

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...