Jump to content

Sarac LAN Tour #1


Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako, ukoliko se bude igralo na 20 racunara , postoji mogucnost da se zavrsi za 1 dan , tj oko 2-3 nocu (16 ekipa ) , 80% ce da se igra na 20 kompova . . . I ako bude 16 ekipa , 1. mesto 20.000 din 2.mesto 10.000 din . . . . 12.000 din dajem za 2 dana igraoni . . . . meni ostaje samo kita rolovana . . . moram pare i za podlogu da dam :D

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

poslednje obavestenje za tour :( . . . Turnir se nece odrzati , razlog je veoma glup , gazda nije uspeo da sredi za jos 5 kompova , a na 10 nece moci da se zavrsi nikako , inace planirao sam da se odigra sa 16 ekipa . . . izvinjavam se svima koji su se prijavili za turnir , ekipama koje su uplatile ( magnificient , fury , hoe , unforgiven i fantasy ) novac je vracen . . . jos jednom se izvinjavam svima . . . ipak ce se odrzati , omg ! :D

Edited by fuRyTEAM ' eVOLUTION

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

brate , ae ti sad vidi koliko ja moram da platim igraonicu . . . . 6K mi trazi za jedan dan , a ko zna da li ce tour uspeti da se zavrsi za taj 1 dan posto se igra na 10 racunara . . . ako imate neki bolji predlog kazite . . . ja cu da vidim , i jos verovatno iz svog dzepa dajem pare za podlogu . . . zato sada lepo kazite , ukoliko neka ekipa odustaje od toura da znam , jer ako ne bude jos neka zainteresovana ekipa nece se odrzati , a mi planiramo za BG da idemo na SELO CREW tour . . . .

ili ukoliko nekom ne odgovara to kolika je uplata neka kaze . . . .

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...