Jump to content

Belle Amie 3rd lan tour. @ Smed.Palanka


Vlajke

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo i mene da se javim.

Prvo bih cestitao PM-u na odlicnoj igri, i na vise nego zasluzenoj pobedi. Popisali su nas samo tako.

GG i za dps,vf i ekipe u grupi.

Sto se finala tice,ne znam sta da kazem. Uhvatili su nas u neku sporu masinu,napadali malo po malo,resavali 2v4 i 2v3 X puta. Mnogo znanja, mnogo mudrosti, malo srece i to je to... Svaka cast jos jednom.

Sad bih se osvrnuo na organizaciju. Boban je covek koji je stvarno ljubazan, i druzeljubiv, i srdacan, i sta god... Ali cinjenica da je organizacija bila losa je neizbezna. Prvo, kompovi su stvarno lose radili. Od fps-a, preko rasporeda samih racunara,itd. Drugo, stvarno kasnjenje je bilo preveliko. Znam ja da orga uvek kaze "nismo mi krivi,ovi su se namestali 2 sata". Da, ali ti im ne dozvolis da se toliko namestaju, jer je tvoja rec poslednja. I na kraju, nagrade su bile smesne. Ja ne znam koliko je PM dobio, ali mi smo dobili 5k dinara, dok je ufur bio 4k. Rece mi Boban da su ga neke ekipe ispalile za dolazak, + valjda neka ekipa nije platila, a igrala je...Ali opet,to nije moj ili PM-ov problem, nego vas, i vasi honorari i zarada bi trebalo da trpi. Prvenstvena racunica(o kojoj nisam ni razmisljao u prvi mah) je bila da ako bude 16ekipa,dakle uplata 64k, nagradni fond je 39k, dok 25k uzima igraonica(ili ko god vec). Mislim, mozda nije moje da se mesam, ali PREVISE je drugar!

U svakom slucaju, pricalo se nesto o "popravnom" turniru kako rece Boban, pa puno srece sa tim, i nadam se da ste izvukli neke pouke od ovoga.

Jos jednom sve cestitke PM-u, jedno veliko HVALA Bobanu i Vlajketu(i svima ostalima koji su bili tamo),pa se vidimo!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene da se javim.

Sto se finala tice,ne znam sta da kazem. Uhvatili su nas u neku sporu masinu,napadali malo po malo,resavali 2v4 i 2v3 X puta. Mnogo znanja, mnogo mudrosti, malo srece i to je to... Svaka cast jos jednom.

GG Hvala na cestitkama

Edited by CONFY

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

sto se biza prima da je igrac a smesan je ko bioskop

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Veliki pozdrav svima!!!!!

Izvinjavam se sto se nisam ranije javio ali fizichki nisam stigao da sednem za komp jer sammorao sve ono lepo da pospreim od Subote i malo da se naspavam.

VEliko hvala svima vama koji ste bili na turniru! ! ! ! ! ! ! !

BIlo je stvarno dobrih meceva i stvarno dobrih ekipa. SVAKA CAST MOMCI NA IGRI ! ! ! ! ! !

Ovom prilikom zelim isto i da se izvinim ljudima ako nesto nisam uspeo da odradim kako trerba ili ako sam nesto uradio ili reko sto nisam trebao.

Znam da je bilo dosta propusta i znam da sam u nekim stavrima pogresio i da prihavatam krivicu na sebe!

NEka mi ovo bude skola za drugi put , kao sto sam rekalo Djordju "Lesku" bice POPRAVNI turnir!!!!!!!!!!!!!

NA sledecem turniru boze zdravlja bice sve kako treba bez ovih propusta sto su bili u Subotu sto se tice SATNICE,tehnickih stvari i nravno najbitnije stvari PREMIJE.

Hvala svima vama koji ste imali razumevanja i koji mi niste zamerili na neke moje greske koje sam napravio u Subotu.

Ovom prilikom pozivam svaku ekipu ili pojedinca ako se nekada nalazi u blizini naseg grada ili u gradu svratite na KAFFU i da raspalimo neki prijateljski CS.

POzdrav svima i sve najbolje vam zelim Boban

Intenet kaffe PsP3 Smed.Palanka Belle Amie Publick : 193.104.68.53:11111 Belle Amie CW :193.104.68.53:11112

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...