Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Putovao sam jebenih cuku i po do posla, jedva cekam da uzmem kola i da zaboravim na gradski prevoz/penzose ujutru.

ko te jebe kad živiš u zabiti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa i nisu vam neki snovi...

i ja sam tad bio ispred jer sam trebao uvesti neke drugarice :/

ali kako je dakica morala da naglasi da nije toliko nekul da čeka ispred kluba, nego je izašla da uvede drugarice :D

Link to comment
Share on other sites

Tri dana glavu dizao nisam, ali sam zavrsio SVE sto se tice faksa... Sad nedelju dana drkenzi, woo hoo!!

cao faksu,na kurac te nabijem!

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Razvalio me ortak na basketu jos pre par dana kolenom ispod desne sise,i od tad me boli dok radim bilo sta, pogotovo kad hocu dublje da udahnem, ostar i probijajuc bol, a sve me nesto mrzi da idem kod lekara.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Dobro, ipak si kupio nesto, sto je danas retkost kod brace/sestara. Mada i ja isto obavezno nesto kupim burazu za rodj.

Inace, dosao sa posla pre jedno cuku vremena, nije bilo lose, blejkanje na poslu skoro celo radno vreme, obrnuo sam ceo net :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...