Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najbolji vikend bio, steta samo sto nisam bio do NSa, posto su otkazali Bjukema, tj odlozili.

Golubacka tvrdjava je jedno od najromanticnijih mesta u Srbiji, bar od onih gde sam bio do sad. Kada se teskom mukom popnes na najvisu i izuzetno nepristupacnu kulu tvrdjave, pred tobom se otvori pogled na Dunav koje je na tom mestu sirok mozda i 2km, i nepregledna brda Rumunije. Ono je jednostavno nesto sto mora covek da dozivi.

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Najbolji vikend bio, steta samo sto nisam bio do NSa, posto su otkazali Bjukema, tj odlozili.

Golubacka tvrdjava je jedno od najromaticnijih mesta u Srbiji, bar od onih gde sam bio do sad. Kada se teskom mukom popnes na najvisu i izuzetno nepristupacnu kulu tvrdjave pred tobom se otvori pogled na Dunav koje je na tom mestu sirok mozda i 2km, i nepregledna brda Rumunije. Ono je jednostavno nesto sto mora covek da dozivi.

Oću i ja ovako da dangubim

Link to comment
Share on other sites

MOĆNI KRSTAŠI - TV Pink, 03.00

Naoružani sredstvima sa kojima mogu da osvoje Svetu zemlju, naivni krstaši su se otisnuli u veliki pohod na Jerusalim. Ali, umesto toga, naišli su na neprijateljski raspoložene vanzemaljce...

Režija: Klaus Knesel, Holger Nojhauzer. Igraju: Rik Overton, Debi Li Karington, Katrin Lanč...

Jebote kako je nekim ljudima zivot divan!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

i

C:\Windows\Media\flourish.mid

C:\Windows\Media\town.mid

mislim da je sve win7 only

ovo me podseca na spice serija iz 80tih...

jutros skinem neki bbc-jev dokumentarac sa Luiem Teruom (America's Medicated Kids) i totalno se sjebem jer sam primetio neke paralele sa mojom generacijom (npr posezanjem za lekovima kada god ih malo boli glava, kada su neraspolozeni, kada bi da zaspu odmah...sve sto se meni gadi NEVEROVATNO jer ljudi u 99% slucajeva leche samo simptome a ne i uzroke) koja ce uskoro da postane roditelji nekoj deci. Elem, u dokumentarcu se obradjuje tema lechenja MALE dece lekovima bolesti od kojih su neke stvarno zabrinjavajuce (npr kada klinac od 7 godina kaze da ce sedne na ulicu dok ga neko ne zgazi) ali se pojavljuje i jedna klinka koja godinama guta lekove jer su joj nashli neki sindrom zbog kojih je svadljiva, nervozna i teska osoba....mislim gde je tu granica izmedju bolesti i karakterne crte.

Da je keva i mene i burazera vodila kod lekara, u Americi, svaki put kada pochnemo po kuci da se bijemo, delimo linijom krede, po podu, sobu ... ja i on bi verovatno bi odrasli vezani za krevet i na dijeti od sharenih pilula.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...