Jump to content

#ePlay.rs


vasic

Recommended Posts

www.eplay.cc http://eplay.cc/channels/RS

Pozdrav,

ovoren je srpski ePlay kanal. Slicno je kao gather-u ali ima razlike.

Za sada imamo 3 servera koji rade ok.

Takodje tu je i forum www.topgame.rs/forum

Kako igrati na ePlay-u :

1. Registracija na http://ePlay.cc/register/

2. Idite na "Moj profil" i postavite Vaše Qauth i SteamID

3. Spojite na webchat i authujte se na QuakeNet pomoću: / msg Q@CServe.quakenet.org AUTH username password

4. Mozete da koristite !auth na svakom ePlay Kanalu

5. Koristite !add da biste igrali ukoliko je igra pokrenuta

6. Ukoliko zelite da izadjite iz igre kucajet !remove

7. Proverite IP i Lozinku u privatnim porukama i UDJITE na server sto pre.

Ukoliko imate problema oko stavke pod rednim brojem 3 , evo resenja :

Dok ste u mIRC-u, u bilo kom aktivnom prozoru ukucajte:

/msg Q HELLO email email

Zamenite "email" za vasu e-mail adresu. Znaci otprilike bi, ja kada bi hteo da pravim Q auth, trebao da kucam:

/msg Q HELLO vlada94@msn.com vlada94@msn.com

Kada to odradite, trebalo bi da odete na vas mail i proverite, Q vam je na mailu poslao nacin kako da aktivirate svoj account tj kako da podesite password, moracete da ukucate neke cifre kako bi Q znao da ste ljudsko bice. Ako niste uspeli da kreirate Q Auth, a Q ce vam reci to, to je uglavnom jer vas nick ima neke nepotrebne karaktere ili vec postoji u bazi podataka. Pokusajte u tom slucaju da stavite neki najjednostavniji nick.

Kada dobijete vas password, mozete da se autorizujete. To cete uraditi sledecom komandom:

/msg Q@CServe.quakenet.org AUTH qusername qpassword

qusername - zamenite za vas username / nick koji ste koristili prilikom registracije Q accounta. To je obicno username koji ste koristili kada ste kucali HELLO prvi put - prilikom registracije.

qpassword - zamenite za vas password koji ste dobili nakon posete linka koji ste dobili u mailu.

Sada na http://www.eplay.CC sajtu stavite u vashem PROFILU QUSERNAME u polje Q AUTH , kucate !auth da biste se ulogovali na ePlay.RS bota i mozete igrati !

#ePlay.rs otvoren je pre 15 dana i broji 270 clanova.

Zahvaljujemo se sponzorima : kgb-hosting.com hosting.desert-rats.info naprodaju.com

Edited by vasic
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a koja je razlika u odnosu na gather, osim shto se dugachije zove?

Novi BAN System , svi imaju PREMIUM ... bice kvalitetne nagrade .

Izmenjeni leveli ;) i dalje da ne pricam , dodjite pa probajte =) Uskoro mesechni LADDER , svi ce imati Anti-cheat obavezan samim tim se nece moci cheatovati niti ce biti potreba za .demo komandom.Nagrade ce biti pocevsi od sony 3-ke pa nadalje...da ne otkrivam sad ;)

Poz

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

NOVOSTI :

ePlay is hereby announcing its reopening and We are better than ever with some new features just for you.

We will be able to use a number of servers, courtesy of GSalive\DotSi. GSalive\DotSi's servers are the best

in Portugal and they are among the few companies who offer 1000fps servers which allows players to play with

no breaks\choke\loss and attain almost a LAN-like experience.

ePlay will also count with some new sections which will help its users when it comes to having the

best experience possible while playing on ePlay gathers. These new sections are:

- Administrative Team

- Anti-Cheat Team

- Help Team

We take this opportunity to let our users know that ePlay will give prizes to our top players in this reopening month. These prizes are:

1 º MESTO :

PlayStation ® 3 Slim 120 GB

2 º MESTO

LG MONITOR TFT 22 ® WIDE W2253V-PF (2 MS)

3 º MESTO

SteelSeries Siberia slušalice v2

We are now in a testing phase of our new Anti-Cheat tool which will ensure cheats-free play from all the players, who will be forced to play fair.

ePlay will also have a new ranking system which will include detailed statistics from played gathers. In addition, we will have a moviemaker do a small movie

with the best frags of the month on our gathers. The points will reset to 0 today and the ladder will end in the 31st of March at 23:59 GMT. During this month,

premium accounts will be free.

There will also be a VIP gathers channel where the best Portuguese players will play. The top 3 players in our ladder will have access to the channel to enjoy

themselves and learn from the best.

Soon, there will be an admin recruit in order to create a new Admins Team to monitor our gathers in and out of the servers to ensure everything runs smoothly.

ePlay users can start using our Anti-Cheat Tool right now and report any bugs\problems\suggestions to our help channel (#ePlay.Help). It's important to do so

because, when the ladder is reset, the AC Tool's usage will become mandatory.

Always start the Anti-Cheat Tool using the file ePlayLauncher.exe so you can always have the latest version.

AC Tool Link: http://ePlay.dotsi.pt/ac/ePlayLauncher.exe

If you have any questions, you can contact us through the channel on Quakenet #ePlay.help or commenting on this post.

We wish all our users happy fragging! Have Fun!

Link to comment
Share on other sites

Samo steta sto ima gomila faktarda i sto nema bps za prozivanje, uostalom vecina admina psuje...Jeboa vas kvantitet.

Brate , na izbor igraca ti ne mozesh uticati . Svako moze da se registruje i igra , sve u cilju zabave ;)

Ima bps za prozivanje , i admini to stalno regulishu .

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

juce sam hteo da isprobam, bilo mi je dosadno, bilo je problema sa autentikacijom, autentifikivao me je kao nekog drugog lika izgleda, onda sam izasao.

Da naime bilo je juche i prekjuche nekih problema sa radom bota , usled poboljsanja (pravi se mesecni LADDER ,detaljna statistika itd..) ;) sad bi trebalo da je sve ok :P

Pucamo se , cya .=)

Link to comment
Share on other sites

kucaj i na eplay kanalu /msg ePlay-rs AUTH username password , pa posle toga kucaj !auth, to kad se prijavis na qnetu ...

znaci prvo /msg Qnet ili kako vec auth

pa /msg ePlay-rs auth

pa !auth

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Ako neko psuje uzmes ss i admin je duzan da ga ban,sto se tice prozivanja mene svaki 2. mec demo a i to ce se srediti tako da nece biti smaranja nego ce svaki igrac biti duzan da pokrene anti cheat tool[jos nije omogucen ac] =)

Edited by Stivens
Link to comment
Share on other sites

Ja upao kao sub i ono prva partija i ja reko sad ce rr da krenemo da igramo, ovi uzeli partiju(1afk valjda bio) i baja nece da rr, ja kazem aj rr i onda...deinferno0002i.png

To je jedna od milion situacija ali eto, u nedostatku mixeva i u nadi da nece biti ovoga opet udjem da odigram :D

Link to comment
Share on other sites

haha,tako vam i treba kad igrate ta retardirana *****,ja sam se davno opekao na gatheru gde sam pio banove zbog neuplodovanja demoa...

mada moram priznati,privlaci me neka nagradica da probam i to,ali kad vidim sta se radi...nesto na foru kao u doti,sabijas likove,imas 20-5 (lupam),i baja enduje igru 10 sekundi pre unistavanja baze...

Link to comment
Share on other sites

Ubo si poentu, kao sto rekoh, u nedostatku zabave probah opet :)

Znaci ,

Nastojacemo najvishe da u buducnosti sprechimo admin flame i loshe ponasanje. Svako nepostovanje pravila ce biti odmah sankcionisano i tolerisano. Takodje , imamo i LOG-ove na serverima , preko kojih se lako moze sve utvrditi.

Trnz & Vlado - izvinjavam Vam se za ovakvo ponasanje admina i jos pogotovo ako je leavovao , bice banovan za to . Ukoliko mu se to jos jednom desi !remadmin na 7 dana.

Slobodno kazite jos sugestija ako imate , cilj je da ih bude sto manje.Takodje kao sto vam je Stivens rekao , bice za par dana Anti-cheat i bez njega se necete moci addovati u igru.Tim potezom se nadamo da ce se broj citera smanjiti na 0,01 % ;)

Ukoliko bude potrebe ubacicemo i HLTV na servere ;)

Ocekuje vas uskoro par iznenadjenja pre svega mesechni ladder i detaljna statistika .

Pozdrav

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

u jeee ako izadje opet jer mu se tako nakrivio kurac, skinucete mu admina na 7 dana...surovo zaista, pitanje je zasto dajete umobolnicima koji igraju kanter 3 i po dana admina uopste?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...