Jump to content

Matrix turnir #2 - grupe -


prota_

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aj ljudi nemojte da davite!!!

igrash turnir da se zabavis da upoznas nove ljude vidish se sa nekim poznanicima zezas se i igras kanter....ako ga igras bolje nego ostali nije ti problem sa kim si u grupi sa kim ces se ukrstati....naravno ako su grupe losije po tebe jbg mozda ispadnes tu a mozda bi u drugoj grupi sa drugim zhrebom proshao mnogo dalje....u fudbalu bi se reklo lopta je okrugla...sta da se radi :) Siguran sam da je prota maksimalno pokusao da se iscima sa svim ekipama i svima da izadje u susret , ali nije ni on supermen :) Vidimo se , gl

realno .. xD

DEEPiNSIDE.MATRIX

Link to comment
Share on other sites

Gde je r0n10 umeshan to je sigurno nameshteno,chuo sam do sada mnogo pricha o njemu i znam 100% da je i ovaj turnir namestio... zato i necu da dolazim na isti...

prodao si,ne dolazis,ne pricamo vise.

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

U redu je Unka, skini mi se s kurca.

Meni i celoj organizaciji.

A TI TVOJ TURNIR KAO NISI NAMESTIO ?

Prvo te pitam da l tju biti na listi pozvanih, ti kazhesh da hotju.

Posle me nema. Ja kao ajd, po 200 put da idem na listu ostali/nepozvanih/zhljut ekipa.

Posle te pitam do kada treba da uplatim pare, ti mi kazhesh taj i taj datum.

I ja ti kazhem vazhi, i uplatim ti pare. Ali 2000 dinara vishe od ostalih, da bih mogao da igram. Na taj kompromis sam pristao.

Ali ne. Tebi ni to nije bilo dovoljno.

Trazhio si sekusalne usluge u zamenu da igram na turniru i to u najtezhoj grupi, a da dobijemo malo lakshu grupu morali bi svi da ti ga zgutamo s jajima i josh da se obrijemo i namazhemo pomadama.

E PA TO NIJE U REDU !

Link to comment
Share on other sites

U redu je Unka, skini mi se s kurca.

Meni i celoj organizaciji.

A TI TVOJ TURNIR KAO NISI NAMESTIO ?

Prvo te pitam da l tju biti na listi pozvanih, ti kazhesh da hotju.

Posle me nema. Ja kao ajd, po 200 put da idem na listu ostali/nepozvanih/zhljut ekipa.

Posle te pitam do kada treba da uplatim pare, ti mi kazhesh taj i taj datum.

I ja ti kazhem vazhi, i uplatim ti pare. Ali 2000 dinara vishe od ostalih, da bih mogao da igram. Na taj kompromis sam pristao.

Ali ne. Tebi ni to nije bilo dovoljno.

Trazhio si sekusalne usluge u zamenu da igram na turniru i to u najtezhoj grupi, a da dobijemo malo lakshu grupu morali bi svi da ti ga zgutamo s jajima i josh da se obrijemo i namazhemo pomadama.

E PA TO NIJE U REDU !

nisi trebao ovo da napises, sad ce tek da te smaraju da si namestio turnir [:(]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...