Jump to content

Matrix turnir #2 - grupe -


prota_

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

INET PRETNJE opaaaaaaaaaaaa :))))))) to volim :))))))))))))

janko spusti loptu, vidimo se u subotu mackiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i ako ne igram cs obecavam vam koju glavu :)))))))))))))))))))))

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam izvlacio grupe sa Karasom i Protom i malim O!,i sve je bilo regularno...kome se ne svidja,nek ne blati bzvz.

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

aj ljudi nemojte da davite!!!

igrash turnir da se zabavis da upoznas nove ljude vidish se sa nekim poznanicima zezas se i igras kanter....ako ga igras bolje nego ostali nije ti problem sa kim si u grupi sa kim ces se ukrstati....naravno ako su grupe losije po tebe jbg mozda ispadnes tu a mozda bi u drugoj grupi sa drugim zhrebom proshao mnogo dalje....u fudbalu bi se reklo lopta je okrugla...sta da se radi :) Siguran sam da je prota maksimalno pokusao da se iscima sa svim ekipama i svima da izadje u susret , ali nije ni on supermen :) Vidimo se , gl

^.^

Link to comment
Share on other sites

zbog cega tako mislis???DPS bi svakako prosao grupe na kraju se moraju sastati sa nekim jacim

Gde je r0n10 umeshan to je sigurno nameshteno,chuo sam do sada mnogo pricha o njemu i znam 100% da je i ovaj turnir namestio... zato i necu da dolazim na isti...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Pa tako sto tamo te lokalne ekipe koje inache ne znaju da igraju,prodju do odredjenog dela turnira...1/4,1/2 to nije fer, ja sa mojim drugarima vezbam marljivo da bi do tamo stigao zasluzeno svojom igrom,a on namesti da oni uvek naidju na slabije ekipe i onda prodju ne zasluzheno... pa to nije ok...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAAHAHAHAHAHA

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...