Jump to content

Matrix turnir #2 - grupe -


prota_

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa to je taktichki, svi obrate pazhnju na tu grupu... zavrshi se grupa dps-u se trag gubi na kosturu, BUM U FINALU! haaa znam ja shta se deshava... dobro je da sam na vreme primetio.... hehehehe lukavi ste... nema shta...

to ti pricham... arcade i dps ne ukrstaju nisakim jachim do 1/2 :))

Can you hear my Fart? No you dont cuz it`s Pigeon !

Link to comment
Share on other sites

Pa to je taktichki, svi obrate pazhnju na tu grupu... zavrshi se grupa dps-u se trag gubi na kosturu, BUM U FINALU! haaa znam ja shta se deshava... dobro je da sam na vreme primetio.... hehehehe lukavi ste... nema shta...

Ne znam da li si sarkastichan.

Dps je dovoljno jaka ekipa da ne mora nishta da im se nameshta da bi bili nosioc ili ozbiljan konkurent.

to ti pricham... arcade i dps ne ukrstaju nisakim jachim do 1/2 :))

To shto ti imash trip da nipodashtavash sve ekipe je tvoja stvar.

Karas je nosioc i ako bude prvi u grupi naravno da se netje susresti sa nikim jachin u 1/8 finala BASH KAO I SVI NOSIOCI.

U 1/4 finalu ide na gameface, a ako ti mislish da su oni loshi je tvoja stvar.

A shto se tiche moje ekipe (arcade), ako ti mislish da su PlayMore, bratQ ili neWave (ekipe sa kojima sigurno ili mozhda igram) slabi, ti se retard. I to ti sada otvoreno kazhem i retji tju ti uzhivo. Mi jesmo drugari ali da je tebi krivo shto nisi nosioc ili shto nisi dobio najlakshu mogutju grupu, pa sada mene nazivash prevarantom i okrivljujesh me da sam namestio, nije u redu ...

A shto se mapa tiche, evo ti :

Mape koje će se igrati su:

de_dust2

de_inferno

de_nuke

de_train

de_tuscan

I to su mape koje tje se igrati. Nebitno koje tje biti u grupama, svakako sve mape morash da igrash dobro da bi osvojio.

Ne nimalo , samo je glupo sto namestash i izvlachite dan ranije .... i ne najavite mape ...

Uplate su zavrshene dan ranije, grupe su izvuchene dan ranije. Nigde zvanichno nije objavljen datum izvlachenja grupa, to shto ti nisi video izvlachenje se mene ne tiche. Bilo je ljudi u matriksu, pitaj ih shta otjesh.

I zaista je predivno shto ekipe ili ljudi kojima neshto ne odgovara se odmah zhale za nameshtanje.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Uplate su zavrshene dan ranije, grupe su izvuchene dan ranije. Nigde zvanichno nije objavljen datum izvlachenja grupa, to shto ti nisi video izvlachenje se mene ne tiche. Bilo je ljudi u matriksu, pitaj ih shta otjesh.

I zaista je predivno shto ekipe ili ljudi kojima neshto ne odgovara se odmah zhale za nameshtanje.

Videcemo se.

Can you hear my Fart? No you dont cuz it`s Pigeon !

Link to comment
Share on other sites

Podrzavam protu. Kome se ne svidja ne mora da dodje. Najavio je covek vise od mesec dana unapred turnir, i nema velikih turnira okolo da biste mogli da kukate da je puno para potrebno tih dana (ne zalazim u vase licne obaveze i novcane mogucnosti, ali realno je da za put do NSa za turnir po coveku treba izdvojiti bar oko 3000dinara, sto nije mala cifra, ali ako ocete da igrate CS, sta da vam kazem ;) ) ...

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...