Jump to content

Cyber Shark Open Cup


Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok,mozda nisam bio precizan,pokusacu jos jednom.

Fico,da li,ako ja sad tebi posaljem prijavu na mail,i uplatim sutra/prekosutra,da li upadam na turnir pre ovih "KILLERS" ekipa koje su poslale prijavu na mail pre mene,a nisu uplatile?!

ne upadas jer ekipe koje su rezervisale slot imaju rok do 5. aprila da uplate...ako nekim slucajem neka ne uplati do 5. ili odustane ranije zamenjuje se sa nekom ekipom s liste cekanja (tj. ne sa nekom nego prvom sledecom na listi cekanja)

@dullence.b2e

previse komplikovano za neke ljude xD

Edited by Fica_94
Link to comment
Share on other sites

Ladno sam opet na listi chekanja, a da to nisam ni znao.

TT

I koja je to fora da upada ona koja je prva na lisit ?

Valjda koja prva uplati.

I JEBALE VAS LISTE CHEKANJA !

jbg :P sta cu kad niste ranije prijavili ....koja je vasa ekipa?

Link to comment
Share on other sites

-.- kada se neki ljudi ne bi pravili pametni i pustili mene da organizujem turnir (umesto da se prave pametni) ....mozda sada ne bi smo imali ovo...

moja zamisao je prvo bilo prve 24 ekipe koje uplate igraju....ali ne neko je morao da smara sa listom prijavljenih ekipa...e pa sad sta cu vam...inace...ekipa eyel i drugari su upali umesto ekipe exp

Link to comment
Share on other sites

stvar je u tome sto ti dozvoljavas da bilo ko ko posalje obican mail, rezervise sebi slot automatski, umesto da samo pozvane ekipe imaju obezbedjen slot neko vreme, a ostale ekipe po sistemu ko prvi uplati igra..

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

stvar je u tome sto ti dozvoljavas da bilo ko ko posalje obican mail, rezervise sebi slot automatski, umesto da samo pozvane ekipe imaju obezbedjen slot neko vreme, a ostale ekipe po sistemu ko prvi uplati igra..

nisam hteo nikog da zovem ...kao sto rekoh prvo sam hteo da napravim prvih 24 kojih uplati igraju....al nvm sada sta je tu je..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...