Jump to content

Cyber Shark Open Cup


Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i zaista mi nije jasno, sta vas jbno boli qrac gde idu pare. Da li ih uzima vlasnik igraone, organizatori, masoni ko god. Imate informacije, nagradni fond, oces igras, neces, ko te jebe.

dobro vam kaze, ako cete igrati igrajte ako necete gtfo i to je to ... [:D]

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

pa u pravu si da ljudi unapred znaju info i mogu da odluce da li hoce da igraju ili ne, ali opet, oni te pare daju, i naravno da ce da se bune da li ce tih 12k otici u nagradni fond ili za "sudije"

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

pa nije ti cs turnir neki random 3na3 basket turnir gde se skupe ekipice i uloze kes i pobednik sve nosi... Prvo nijedan vlasnik igraone nece da ti tu istu igraonu na kojoj ima dnevnu zaradu za dz, pa onda nece niko da se cima da organizuje i da bleji 2 jbna dana za dz i jos od svojih para da kupuje da jede/pije/stagod.

Link to comment
Share on other sites

random kanteras (dan objave turnira): GL UPISI EKIPU BORANIJA VIDIMO SE PUCAMO SE VOLIMO SE <3 <3 <3 :*****

isti random kanteras (dan pred turnir): e jbg momci, nismo bili u prilici da uplatimo, nesto nam je bitno iskrslo kao i pred svaki turnir, stvarno nam je zao, ali drugi put ce biti bolje, najke mi

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...