Jump to content

The Witcher 2


G!!!

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ono što se meni najviše svidja u dvojci je borba koja je što se mene tiče jedna od najzabavnijih i najintezivnijih koje sam video u nekom rpgu. Što se mene tiče dakle, ne mora sad neko ko misli drugačije da krene sa napušavanjem icon_smile_wink.gif

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa sigurno nema nikog ko bi rekao drugacije. Bukvalno su zanemarili ili promenili sve sto je cinilo prvi deo RPG iskustvom tog trenutka. Mislim, pa G!!! je presao vise od 3 puta a to govori dosta :D Ti voodoo si igrao jedno 5 sigurno ako ne i vise.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Opet ako pogledate sta je izaslo od velikih naslova prosle godine Witcher 2 je po meni ubedljivo najbolji. Mislim DAO2 i Skyrim su jos vise podbacili. Witcher 2 barem mozes 2 puta da odigras i da otkrijes znacajne delove price koje nisi imao sanse originalno da otkrijes.

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da si ti ubedljivo podbacio, dal u pokusaju da trollujes ili originalnom misljenju - argumentu da samo u Witcher dvojci imas 2 igranja gde otkrivas stvari, poprilicno sam siguran da i DA2 i Skyrim imaju to. DA2 biras da li si za magove ili templare, Skyrim da li si za pobunjenike ili imperiju.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

uzeo da igram witchera ii konacno i ja , evo prvih utisaka

  • stavio sam na najtezi nivo -edit:dark - , pa je borba izazovna. svidja mi se sto moras da taktiziras u bici i ne mozes da uletis u cetvoricu i sve ih pobijes
  • auto assist me toliko nervira da cu da se obesim. biljke odudaraju iz pozadine, imaju zuti sjaj, muve lete oko njih i jos ti se prikaze pick herbs, PLUS IMAS JEBENI MEDALJON ako si kompletni jebeni retard da mozes jos lakse da ih nadjes, jos samo da krenu da vicu. mnogo bi zanimljivije bilo da ih otkrivas polako i naucis da prepoznajes u prirodi.
  • to da ti je na mapi nacrtano kuda treba da ides necu ni da komentarisem, jebena amerika
  • svaki put kad necemu pridjes imas automatsku sugestiju da nesto uradis, bilo da je pick/action/jump sta god. ne daj boze da sam nesto provalis.
  • svidja mi se sto mozes da pijes napitke samo pre bitke, ali mi se ne svidja sto opet ima toliko ingridienta da mozes svega da napravis po gajbu i vuces za sobom
  • zasto svi svetle ?

eto to je to za sad. jebena autosugestija, isto sma ispizdeo kad sam skontao to u diablu 3 (koji jos pritom ima customer service u meniju kad udaris escape, zivote), valjda cu to prevazici

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...