Jump to content

Windows 7+ Ati problem


Recommended Posts

Lupate za ati, sto je voodoo rekao, ne mozes po jednoj igrici da ocenjujes graficku. Imam ati 4670, nikad me nije prodala, u cs-u fps 100 zakucan uvek. Sutra kad bi kupovao graficku, opet bi uzeo ati.

@hyba, ako ti se opet desi, obrisi drajvere kao sto je rev rekao i pusti windows update. Ortak je imao isti problem, i ovo je pomoglo.

Edited by zex_

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Kad mi je riknula moja stara nvidia od pregrevanja, dobio sam neku polovnu, matoru ati na korishtenje.

Nije mogao opengl da isfura, a kamoli 100 fps. I sa novim drajverima je radila kao nova, rofl.

Nemojte odmah da kukate kako ati grafichke nisu ni za kurac ni u jednoj igrici, a niste nishta probali.

problem je u tome shto ste fucktardi.

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Istina je da CS radi bolje na NVIDIA karticama, ali jedini razlog su ATI-jevi drajver koji su :/, ali treba probati više verzija drajvera pa naći onu pravu.

Ja imam XFX rad. 4770 OCovana +25%, imao sam tragikomičan drop u CS-u, na rezoluciji 640x480(bilo je kao WTF!?!?!?), verzija drivera 10.1.

Kad sam instalirao 10.2, nisam video ništa ispod 99fps-a.

Dok sa NVIDIOM nikad nisam imao problema.

windoLz 7 64bit, mada je i na ostalim situacija slična.

Edited by zyzyx

90215210jvwgkoptbugfv2kic1.gif

zyzy_

Link to comment
Share on other sites

hybaa nisam video koji procesor imas, ali na igrama koje nisu cs mi je sek'o fps i poceo je i u kanteru

procesor AMD Atlhon dual core, s obzirom da je stara igra a novi procesor iskljucio sam jedno jezgro i radio mi je na jednom

Splinter Cell, Hitman i CS su mi sekli fps padao, kada sam iskljucio letelo je sve. CS i sada zakucan 99.

Iskljucujes jezgro na ctrl ald delete : nadjes hl.exe u Processes desni klik na to Set Affinity i iskljucis jedno ili dva jezgra zavisi da l' imas dual triple core ili sta vec, probaj da radi na jednom.

Edited by phanat1c

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

hybaa nisam video koji procesor imas, ali na igrama koje nisu cs mi je sek'o fps i poceo je i u kanteru

procesor AMD Atlhon dual core, s obzirom da je stara igra a novi procesor iskljucio sam jedno jezgro i radio mi je na jednom

Splinter Cell, Hitman i CS su mi sekli fps padao, kada sam iskljucio letelo je sve. CS i sada zakucan 99.

Iskljucujes jezgro na ctrl ald delete : nadjes hl.exe u Processes desni klik na to Set Affinity i iskljucis jedno ili dva jezgra zavisi da l' imas dual triple core ili sta vec, probaj da radi na jednom.

e hvala ti milion puta !!!! ako te ikad vidim imas pice ...!!! haah bacim 10 smokova i fps nece da padne ispod 100 bukvalno ... !

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Postoji DualCore Optimizer za te procesore, a ima i program koji sam ja tek posle skinuo Launch and set u koji ubacis exe file igre

koju hoces da igras a kojoj pada fps ili ti seche i podesis koliko jezgra da ti rade, odnosno koliko hoces da iskljucis.

Ja sam problem imao nekoliko nedelja, prelistao nekoliko stranih foruma i nasao resenje gde je covek to pokazao da je gadan bag

ko je igrao Splinter ili Hitmana to se lepo vidi kako je usporen igrac, odnosno to je fps u toj igri koji se tako resava.. Isto je bilo i sa cs-om,skidao sam najnovije drajvere za moju geforce 9600 GT , za procesor , update windowsa sto nikad pre toga nisam radio i nista. Onda je problem bio resen iskljucivanjem jezgra i to je to..

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Postoji DualCore Optimizer za te procesore, a ima i program koji sam ja tek posle skinuo Launch and set u koji ubacis exe file igre

koju hoces da igras a kojoj pada fps ili ti seche i podesis koliko jezgra da ti rade, odnosno koliko hoces da iskljucis.

Ja sam problem imao nekoliko nedelja, prelistao nekoliko stranih foruma i nasao resenje gde je covek to pokazao da je gadan bag

ko je igrao Splinter ili Hitmana to se lepo vidi kako je usporen igrac, odnosno to je fps u toj igri koji se tako resava.. Isto je bilo i sa cs-om,skidao sam najnovije drajvere za moju geforce 9600 GT , za procesor , update windowsa sto nikad pre toga nisam radio i nista. Onda je problem bio resen iskljucivanjem jezgra i to je to..

hvala ti :) mnogo bolje radi, prvi put mi je fps 100, pogotovo u smoke ...

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

nisam citao ceo post tako da ne znam da li je neko predlozio ali - probaj da instal drajvere za vistu, zato sto ti je to prakticno isto rade savrseno i bolje su odradjeni zato to jos uvek nisu izbacili drajvere za windows 7 kako treba, tako je meni resen isti problem.

Link to comment
Share on other sites

Postoji DualCore Optimizer za te procesore, a ima i program koji sam ja tek posle skinuo Launch and set u koji ubacis exe file igre

koju hoces da igras a kojoj pada fps ili ti seche i podesis koliko jezgra da ti rade, odnosno koliko hoces da iskljucis.

Ja sam problem imao nekoliko nedelja, prelistao nekoliko stranih foruma i nasao resenje gde je covek to pokazao da je gadan bag

ko je igrao Splinter ili Hitmana to se lepo vidi kako je usporen igrac, odnosno to je fps u toj igri koji se tako resava.. Isto je bilo i sa cs-om,skidao sam najnovije drajvere za moju geforce 9600 GT , za procesor , update windowsa sto nikad pre toga nisam radio i nista. Onda je problem bio resen iskljucivanjem jezgra i to je to..

a drugar ima 3 jezgra a na programu nema da rade 2 jezgra zeza ga fps a ima komp bomba

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...