Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

meni nije jasno samo kako se ne resetuje fight kad uradi shadowmeld i jede

Resetuje se ali se hp bossu vraca tek kad se vrati na spawn poziciju. Za to vreme ga interceptuje i ponovo ga vrati u combat. Na isti fazon se soluje tigar boss u ZG vec 2 god sa bilo kojom klasom, samo sto se tamo zabaguje da odma ode u p2.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sa paladinom sve osim hakkara mozes opusteno da solujes u ZG

A zasto bi Hakkar bio problem sa paladinom? Jedino moras da pobijes one mini bosseve sto mu daju bafove (narocito onog sto mu daje MC ability jer se resetuje fight) i da se nabaci neki kombo dps/prot gira da se stigne enrage timer jer ima 1mil hp.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

pre neki dan kad sam bio u iccu 25 neki lik je poceo da mi kenja posto imam polu pvp gear

nasta mu ja kazem da barem nisam gs/ach retard kao on pa da gledam drugim ljudima gear

i objasnim retardu da nisam crko od kad je poceo raid i da i ako mi su mi sranje itemi sam uradio svako bosa do tada tacno kako treba

nasta je njemu odgovor bio kako je on kingslayer i kako sam ja retard

tu sam ga stavio na ignor i hteo da napisem tiket gmu da pitam zasto ne mogu njegov gild da stavim na ignor listu

Link to comment
Share on other sites

pre neki dan kad sam bio u iccu 25 neki lik je poceo da mi kenja posto imam polu pvp gear

nasta mu ja kazem da barem nisam gs/ach retard kao on pa da gledam drugim ljudima gear

i objasnim retardu da nisam crko od kad je poceo raid i da i ako mi su mi sranje itemi sam uradio svako bosa do tada tacno kako treba

nasta je njemu odgovor bio kako je on kingslayer i kako sam ja retard

tu sam ga stavio na ignor i hteo da napisem tiket gmu da pitam zasto ne mogu njegov gild da stavim na ignor listu

pa upravu je bio sto ti kenjao skroz, uopste mi nije jasno sto se bunis? sta trazis u pve sa pola pvp gearom? sto se mene tice bio bi kikovan istog trenutka kada bih video da imas vise od 2 pvp itema :P

lol nizasta nisi u pravu kad se razmilslim, brisi post :D

Link to comment
Share on other sites

ne pravi se pametan , sa full pvp gearom ocistio sam skoro ceo ICC kao healer , cak sam nosio trinket za tankovanje jedno vreme.Usao sam u pug tako sto sam linkovao fejk achivment da sam ubio lich kinga , jebeni PvE slepci nisu provalili, a imaju end game pve gear i ne znaju de je levo

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

pa upravu je bio sto ti kenjao skroz, uopste mi nije jasno sto se bunis? sta trazis u pve sa pola pvp gearom? sto se mene tice bio bi kikovan istog trenutka kada bih video da imas vise od 2 pvp itema :P

lol nizasta nisi u pravu kad se razmilslim, brisi post :D

sto se mene tice nikad ne bih usao u tvoj raid

icc moze da se radi i sa 232 ilvl gearom a i u malo jacem pvp gearu fyi

al jebiga kad ljudi traze gs a ne mozak i posle se pitaju u cemu je problem sto wipuju na marrowgaru

Link to comment
Share on other sites

ajde jos neko da se iskaki da kompletirate stranicu.. kili bratori, secas se kada si jednom prilikom napisao da kada pravis pugove da trazis full achiv i gear (dal to bi za voa ne znam tacno), jer ne zelis retarde u svom raidu? mislim da onda nema potrebe da se zalis.. verovatno je i taj lik zeleo siguran run, ali jbg on ne moze da zna ko kako igra... vise ni taj gs nije tj nikad nije ni bio sigurnost za neciji skill, da bi nasao idealnu grupu za pugovanje icc-a treba malo vremena, a samim tim i strpljenja..

a celo, dobar ti je taj skoro full icc run u pvp gearu sa svojim achivementom za uradjeno samo prvo krilo icc-a :D sada ces naravno reci da nisi radio sa shamanom vec nekim desetim likom...

mnogo bre kakite ljudi :P

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

@majmun

dingovo sam bio te nedelje nemam drugi gear

a majmuni koji misle da je triumph badge gear bolji od honor itema su majmuni

i poenta je bila da mi je lik pricao kako je on kingslayer i da je zbog toga bolji igrac od mene

@kojot

upravu si, tako cu opet i da uradim kad budem imao gear nece biti niko ispod 6k gsa u mom raidu :D

u medjuvremenu se poserem po svim pveerima koji misle da imaju mozak

i samo jos jednu stvar da kazem od juce sto sam video u abu za gs i skill

u abu sam video nekog warrriora sa 3/5 wrathfulom i shadowmournom koji ima 6600 GS

1. lik je uradio duplo manje dmga od mene u toj ab partiji (nije kao da je to najbitnije u bgu ali ja imam sive iteme)

2. lik ima najveci rating u zivotu isti kao ja koji sam majmun koji je dingovo pre 3 dana

Link to comment
Share on other sites

realno otkud lik moze da zna da ti igras wow 4 i vise godina da imas 400+ played dana. On samo vidi da si ti full furious i da si dingovao pre 3 dana. U takvim situacijama mislim da je red da ti ko god ti kenja nesto objasnis situaciju u rchatu na lep i kulturan nacin. Ja sam imao takvih slucajeva hiljadu i svi su se zavrsavali tako sto su ti retardi u pvp gearu sjebali raid. Moje misljenje je da si to trebao da uradis ali jbg igra je puna retarda i kontam da je lakse bilo da ga iznapusavas i ignorujes :D

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Na omotu igre pise 12+ godine, dakle igra je za decu od 12+ pa do matorih fosila....

ako ima tolikih retarda, a ima ih, onda su to uglavnom deca koja mogu da vam budu kao sinovi.... jedino se javlja problem ako se odrasle osobe ponasaju u virtuelnom svetu kao idioti, onda je to psihicki poremecaj koji treba da se leci. e sada zamislite u pravom svetu kako se svadjate sa malim zrikavcem, koji vam dodje do kite, oko gearscora ili wowa uopsteno...

Edited by gnomic ^^
Link to comment
Share on other sites

a celo, dobar ti je taj skoro full icc run u pvp gearu sa svojim achivementom za uradjeno samo prvo krilo icc-a :D sada ces naravno reci da nisi radio sa shamanom vec nekim desetim likom...

saradjuj , pusti me da lazem :D inace ,nije skoro ceo icc , al eto , u got the point :)

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...