Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kad budes dao dokaz da si uzeo titulu posto ne verujem nesto u pricu da neko zabode tako nesto i samo baci posle toga

@silencer, moze mnogo mi se igra warr sa gearom

@topik

zabo sam 2k sa full furious gearom sa nekoliko pobeda gladiator timova i naravno 90% ljudi na 2k imaju full wrathful gear

Link to comment
Share on other sites

Killy poslao sam PP Sarmi nek ti prosledi pa pogledaj sta pise. Radi se o Fansite Contestu, ne dobijas titulu i peta,a sem sto ces biti na twitteru facebooku i wow-europe.com.

A iskreno mozemo da igramo Holy Warr DK, mada nisam tolko dobar kao holy, ako ti nesto znaci 1800 5v5 kao holy jedini hiler :P

Javite mi do sutra jel hocete da saljem vase battle.net mailove pa da igramo.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

@hit

na prethodnom warrioru sam imao 40k hpa sa shoutom i bok-om , sad imam oko 35k

i udaraju me ljudi u areni koji imaju makar 4/5 wrathful a ja nosim 4/5 furious koji je btw bio govno u s6 kad je bio najbolji pvp gear

@silencer

poshalji meni pm molim te posto je sarma kreten

Link to comment
Share on other sites

To sto sam ja dao away klasu koja me je smorila do suza, ne samo ona, vec cela igrica, igrajuci na mrtvom realmu bez sanse za dobrim 3v3 timom je moja stvar i ne ocekujem da pokusas da razumes. Para da menjam server imao nisam, posto sam dosao na realm 8 dana pre kraja sezone i igrao 4 dana sa dkom i uzeo glad rating.. posle toga smor i jos smora. Drugo ne verujem da sam se tebi i obratio, kad sam toliko los ne znam sto si dolazio da me trazis na realmu za potencijalni tim.

Link to comment
Share on other sites

@hit

na prethodnom warrioru sam imao 40k hpa sa shoutom i bok-om , sad imam oko 35k

i udaraju me ljudi u areni koji imaju makar 4/5 wrathful a ja nosim 4/5 furious koji je btw bio govno u s6 kad je bio najbolji pvp gear

@silencer

poshalji meni pm molim te posto je sarma kreten

Poslo

EDIT: Killy javi sarmi da mi posalje bnet account email. Treba da pustim danas ovo sranje :P

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

nema sta vise da se kaze, sve je prezvakano

jedno od resenja bi verovatno bilo to da pocnu da izbacuju expanzije brze

umesto sto idu po principu izbacicemo icc koji ce biti ociscen prvog dana ili cak na ptru

i onda cemo da pustimo retarde da farmuju celu igricu narednih godinu dana

Link to comment
Share on other sites

Iz prethodnog iskustva mislim da ce Cataclysm da bude TOTALNI FAIL. Vec sredinom TBC-a sam se smorio kada su uradili neke velike promene koje mi se nisu svidele (skidanje attumenta , olaksavanje heroica itd.) U Wotlku je sve to nastavljeno da se radi ali mnogo gore i to sve radi vishe $$. Cataclysm ce prolly da bude toliko retardirano da ce cak i neka secanja na WOTLK moci da se nazovu good old times.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

tolko mi je dosadno da sam krenuo da levelujem alijansu na ravencrestu, prepuno jebenih botova paladina, u tanarisu, stratu, i sad izvalim 8 EJ OSAM(vas nosam) dk/paladina farma ramparts jebeni, stanem ispred i cekam, svi koriste speed hack.Jebem ti igru vise. I onda zasto je gold pao na 2 evra. Jebe se njima da ih banuju realno.

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

sta se desava sa igricom kad 2 dana niko nista ne postuje?

igrica je golo govno trenutno. da prebacis sve ljude koji igraju wotlk na vanilu 96% njih bi bili greeb/blue geared i skakali bi po OGu i whineovali, tada je rec EPIC imala znacenje

ovo je sve sada kurac. ideja arene je do jaja ali svima je opste poznato da nikada nece biti balansa. da vrate vanilu sa starim pvp sistemom i + malo prepravljenom arenom

placao bih 50 evra mesecno, za wotlk govno ne dam ni dinar. poz.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, nikad nisam imao ovakvu situaciju i uvek sam imao nesto cime cu da se zanimam. Sad sam jednostavno smoren, day in day out same shit. Srecom, za mesec dana odo na godisnji i na more na 2 nedelje, malo da se odmorim od svega. Mozda to nesto promeni...

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Cudi me da niko nije spomenuo roguea koji je solovo Patchwerka 25 man posle 5h ... nekim ljudima je bas dosadno.

Secam se da je u BC bio neki ludi rogue sto je tankovo Mother Shahraz ali ovaj iz wotlk je jos ludji :)

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Cudi me da niko nije spomenuo roguea koji je solovo Patchwerka 25 man posle 5h ... nekim ljudima je bas dosadno.

Secam se da je u BC bio neki ludi rogue sto je tankovo Mother Shahraz ali ovaj iz wotlk je jos ludji :)

meni nije jasno samo kako se ne resetuje fight kad uradi shadowmeld i jede

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...