Jump to content

WTS druid


popac89

Recommended Posts

Pozz owako odluchio sam da prestanem wow wise zauwek....Na acc se nalazi alt Druid link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Karazhan&cn=Lionac lik je jedan od najjacih healera na serveru u allianci,ima MS resto oko 5700 gearscore,oko 40 Emblem of Frost znaci uskoro moze se uzme t10 shouldere....imam u banci swe gearove...balance gear oko 5300 gearscore dps radim oko 10k...feral dps ima stw jak gear 75% armor penetration znaci opusteno moze swaki raid da radi...feral tank to nema nesto mnogo jak gear fazon self buff u bear oko 45k hp....ima pvp feral hate/deadlly to je jos od stare arene,resto pvp full furu 1 rele i ostalo furu/rele imam oko 1k resiliance ne igram mnogo pvp jer nemam wremena....od profesija ima JC 450 ima dosta recepta epic i ima kod sebe jos oko 20ak tokena za JC sto znaci moze jos 5 recepta uzme...mining 450...skupljam ok cooking 100tokena da uzmem achi za head cook,imam oko 95 tih tokena...to wec farmam oko 2-3 meseca....lik moze lako da udje u bilo koji guild,pogotowu na owom serveru jer ima stwarno MNOGO jaku reputaciju....imam dk 80 on nema uopste neki jak gear oko 4.5k gearscore,na njemu imam herb ench....imam mage 72lvl ima jak gear 2itema herloom,imam tail oko 440 i alch...imam oko 12k golda na acc....e da i swaki od owih likova ima 280% fly sem mage ali ima se lowe tako da ako je potrebno moze da se istrenira

info o acc:Prwi sam vlasnik,acc nikad nije bio hacckovan niti bilo sta znaci sto posto je legalan i swe...

cena:po dogoworu

kontakt:0642473399

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...