Jump to content

Qbeez lan turnir Smederevo


hardy

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo da se ja javim da ne bude posle da se nesto bojim da se javim ili tako nesto .

kada smo zavrsili finale , prisao sam organizatoru (urosu)i sto je najgore ja sam ga odma pitao posto mi nismo dali ufur da je to to , posto su ispalile 2 ekipe valjda tako nesto , a on je meni rekao da je nagrada za drugo mesto 5k i posto mi nismo platili ufur da cemo dobiti 2k i resen problem .. ne vidim sta je problem ??????

to sto su oni zvali posle da se mi vratimo , to je vec njihov problem .

e sad sto se tice ovog debila sto pise tako neke stvari , raspitaj se malo bolje , pa onda pisi moronu izretardirani. I stavi nick na forumu da znamo koji si , a ne tako da prozivas kao sisica .

kome sta nije jasno , imate moj broj telefona(mislim bar neki imaju)pa se javite .

poz.

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

gavro cigane !! ides na turnir da bi osvojio soma dinara , gde si potrosio x3 vise samo da bi dosao do tamo hahah <3

Sada mi je sve jasno, jutros na vestima SNS i DSS traze ostavku Djilasa kazu neki lik pali kante za djubre po Beogradu ,gradske vlasti su nemocne to da sprece.

Provereno Gavra postavlja c4 ( trazi has ), obzirom da je prso u poslednjih nekoliko turnira .

P.S.

Gz enCore

Ja samo josh jednom javno da se izvinim filipu za ono sinoc,ispao sam retard :D

Shto se tiche samog turnira Silvanov cale i njegova ekipa su kraljevi... toliko!

poz.

Gresis prijatelju nisi ti ispao retard , ti JESI retard 101 % :P

Sale rules Sale rules Sale rules Sale rules

Link to comment
Share on other sites

Sada mi je sve jasno, jutros na vestima SNS i DSS traze ostavku Djilasa kazu neki lik pali kante za djubre po Beogradu ,gradske vlasti su nemocne to da sprece.

Provereno Gavra postavlja c4 ( trazi has ), obzirom da je prso u poslednjih nekoliko turnira .

Da li je moguce HAHAHAHAHAHAH

gavro ovaj te bas ne voli HAHAHAAHHA :D

Edited by MASINA
Link to comment
Share on other sites

evo i ja da se javim posle 2 dana spavanja :D... ma doslo je do zabune, jer dve ekipe otkazale turnir dan pre turnira, a 3 ekipe iz smedereva nisu ni dale pare!!! tako da sam umesto 36k imao 21k, a dao sam gazdi odma 6k, pa sam morao posle 25h na nogama da razmisljam kome koliko a vi racunajte koliko je ostalo, morao sam iz svog dzepa da pokrijem da ne ispalim ljude. gavri sam dao 5k jer toliko sam rekao za drugo mesto... GG ENCORE i pozdrav unki i ekipi iz panceva i pozarevca! demoe cu okaciti za koj dan, izvinte jos jednom za hltv, ja sam zvao coveka koj mi je rekao da ce da namesti, ali kada je dosao imali smo taj problem sa statickim ip-em, ja sam znao da postoji neka fora sa otvaranjem portova, i mislio sam da ce lik da resi taj prob, ali nije uspeo, rezultate nisam mogao kaciti, jer sam 25h radio bukvalno sam, tu su dosli ilija i drugari i pomogali mi malo... sve u svemu nadam se da su igraci bili zadovoljni. poz!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...