Jump to content

NAJGORI FILM IKADA SNIMLJEN


Recommended Posts

To je cisto SR*NJE od filma, sram ih bilo kakvu glupost su napravili.

Boga su predstavili kao djavola a andjele kao demone i kao to je to ... andjeli koji se ponasaju kao zombiji piju krv,

kao pretvaraju se u bube alo ANDJELI haahahahah

NAJVECA GLUPOST OD FILMA ja evo koliko sam se iznervirao sto sam u opste gledao film imam potrebu da ispljujem film javno i da SKRENEM PAZNJU SVIMA

da NIKADA NE PLATE da gledaju ovaj film ako u opste zele da gladaju ovaj film...

SRAMOTA djubre .... reziser na lomacu ... strasno ja sam se iznervirao nemam reci ...

Film LEGION 2010 HAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NAJGORI FILM IKADA SNIMLJEN znaci ne postoji nista gore od ovog filma ne postoji

Link to comment
Share on other sites

^sto bi iko gledao to? :D mislim.. ko te je naterao? :))

a ovde je ljude privukao poster, koji je priceless :)))

idiocracy

http://www.imdb.com/title/tt0387808/

mene je ovaj bio oduvao, u negativnom smislu, nisam mogao doci sebi. razumem te pilgrime!!!

p.s. inace imam odlican osecaj za te.. trash filmove. mnoge sam iskusno izbegao :)

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

To je cisto SR*NJE od filma, sram ih bilo kakvu glupost su napravili.

Boga su predstavili kao djavola a andjele kao demone i kao to je to ... andjeli koji se ponasaju kao zombiji piju krv,

kao pretvaraju se u bube alo ANDJELI haahahahah

NAJVECA GLUPOST OD FILMA ja evo koliko sam se iznervirao sto sam u opste gledao film imam potrebu da ispljujem film javno i da SKRENEM PAZNJU SVIMA

da NIKADA NE PLATE da gledaju ovaj film ako u opste zele da gladaju ovaj film...

SRAMOTA djubre .... reziser na lomacu ... strasno ja sam se iznervirao nemam reci ...

Film LEGION 2010 HAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NAJGORI FILM IKADA SNIMLJEN znaci ne postoji nista gore od ovog filma ne postoji

Mislim brate znachi ajmo da ih bijemo bre pu pizda im materina jeretichna!

Link to comment
Share on other sites

To je cisto SR*NJE od foruma, sram ih bilo kakvu glupost su napravili.

Lakija su predstavili kao dakija a ivana kao de1ja i kao to je to ... ivan koji se ponasa kao dule pije ko smuk,

kao pretvara se u rejvera alo IVAN haahahahah

NAJVECA GLUPOST OD FORUMA ja evo koliko sam se iznervirao sto sam u opste čitao forum imam potrebu da ispljujem forum javno i da SKRENEM PAZNJU SVIMA

da NIKADA NE TROŠE BANDWIDTH da čitaju ovaj forum ako u opste zele da gladaju ovaj forum...

SRAMOTA djubre .... admin na lomacu ... strasno ja sam se iznervirao nemam reci ...

Forum RUR 2010 HAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NAJGORI FORUM IKADA SKLOPLJEN znaci ne postoji nista gore od ovog foruma ne postoji

Evo, sad možete da ga banujete da ne smara više glupim topicima.

Link to comment
Share on other sites

^sto bi iko gledao to? :D mislim.. ko te je naterao? :))

a ovde je ljude privukao poster, koji je priceless :)))

idiocracy

http://www.imdb.com/title/tt0387808/

mene je ovaj bio oduvao, u negativnom smislu, nisam mogao doci sebi. razumem te pilgrime!!!

p.s. inace imam odlican osecaj za te.. trash filmove. mnoge sam iskusno izbegao :)

Idiocracy je jbno sjajan film :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

^^ Pratim sa WORD i ulažem +1 pride :)

Debelo potcenjen film koji je skoro načisto (i nepravedno) upropastio režisera, inače autora jednog Office Spacea.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Sledici put kada budesh hteo da ispljujesh neki film molim te koristi interpunkciju i koliko toliko neka bude gramiticki ispravno i smisleno. Ja licno nisam pogledao film, ali sam siguran da je losh zbog komentara ljudi sa ovog foruma.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

+1 za Idiocracy :D SHIT SUCKS

a ja cu da stanem iza legiona, iz razloga zato sto je bilo jasno k'o dan iz trejlera na koje karte film puca.

ne bi' mu dao neku visu ocenu ni u ludilu, delom zato sto je ne zasluzuje (a nije ni pravljen da je zasluzi), a delom jer bi to masilo poentu filma, koji je, imho, nista vise nego jos jedan od onih filmova pravljenih sa idejom da zagolicaju neciju mastu, unesu malo akcije i malo vise efekata, uzmu pare od video rentala i to je to, a ne da ima sad ne znam kakav scenario ili filzofske implikacije, i tu nema nista lose.

mozda se neko nece sloziti sa mnom, pa ce reci kako su ti i ti elementi filma jako losi blablabla, ali tu cemo se samo sloziti da se ne slazemo, meni nista tokom filma nije bilo toliko lose pa da mi pokvari ugodjaj, ako se ima u vidu da sam pristupio filmu kako sam vec objasnio.

ovde nema mesta nekoj raspravi o radnji filma ili kontempliranju o dogadjajima u istom, to bi bilo potpuno van konteksta.

plus je i gluma u filmu pristojna, sto se mene tice.

nista posebno, ali fin filmic da se utrosi sat i po izmedju ucenja, barem je meni bio.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Twilight je Schindler's List za ovo sranje -> http://www.imdb.com/title/tt0475944/

Digao mi se pritisak kad sam gledao film, nisam ga ni zavrsio.

odgledajte trailer bice vam sve jasno http://www.youtube.com/watch?v=aP0C9gox1yc

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...