Jump to content

SCAMMERCINA


Shixy

Recommended Posts

Lik kome je nick Svajc95 i takodje se zove Scammeridead.Trade smo se i lik me je scammovao i na kraju mi je Blizz unistio account.Tu nesto je baronisao da sam ja njega scamm kada sam ga prijavio nevazno.Ako biste primetili lik svaki dan ima 3 nova accounta i uvek se zuri za trade kao plz samo me pozovite pozurite i kao od svega je prvi vlasnik.Znaci klasicna je lik ona sisa mala scammerska i zivi u Svajcarskoj, Badenu tako da ne mozete da ga iznabadate ili trazite po Bg-u zato ima i prednost kada koristi informacije od accounta samo pozove blizz oni ga zovu besplatno.Ja sam sad zabatalio wow posle ovog scamma samo zelim da obavestim one koje zanima da ne bi uspeo jos accountova da scamm.Vi kako ocete verujte mi ili ne ja vise nemam nista sa wow-om ili ovim forumima ajde pozz.

Link to comment
Share on other sites

Lik kome je nick Svajc95 i takodje se zove Scammeridead.Trade smo se i lik me je scammovao i na kraju mi je Blizz unistio account.Tu nesto je baronisao da sam ja njega scamm kada sam ga prijavio nevazno.Ako biste primetili lik svaki dan ima 3 nova accounta i uvek se zuri za trade kao plz samo me pozovite pozurite i kao od svega je prvi vlasnik.Znaci klasicna je lik ona sisa mala scammerska i zivi u Svajcarskoj, Badenu tako da ne mozete da ga iznabadate ili trazite po Bg-u zato ima i prednost kada koristi informacije od accounta samo pozove blizz oni ga zovu besplatno.Ja sam sad zabatalio wow posle ovog scamma samo zelim da obavestim one koje zanima da ne bi uspeo jos accountova da scamm.Vi kako ocete verujte mi ili ne ja vise nemam nista sa wow-om ili ovim forumima ajde pozz.

brate prvo nisam iz svajcerske nego iz nemacke iz grada baden baden! i nisam ja scammer sto neizpricas ko je prvi mazno acc. i imas jos 2-3 accounta 1acc. mi je drug poklonio 2. acc je moji vec od dugo neko sam zaboravio da ga imam a 3. acc je koji sam se menjo sa perom1234 i tu nas je neko scamm i zato nepricaj stvari koje neznas tacna

Link to comment
Share on other sites

Prvo i prvo: NE OTVARAJTE OVAKVE TEME VISE, AKO POSUMNJATE NA NEKOG DA JE SCAMMER, POSALJITE MENI PM.

Svajc95 ce dobiti ban u toku dana, jer sam i ja posumnjao da je scammer, klinac 95-o godiste koji prodaje svaki dan nove accountove. Lock.

Jos jedna napomena: na wow oglasima je zabranjeno bilo kakve pisanje i postovanje ukoliko nema veze sa prodajom / kupovinom / zamenom naloga. Svako postovanje van toga rezultuje minimum brisanje posta, a maksimum perma-ban.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...