Jump to content

WTS/WTT Holy/prot Paladina


filip.eres

Recommended Posts

E ajmo sad ovako,kao i sto pise,prodajem holy paladina na dunemaul pvp serveru.Lik mi je Main,moj prvi acc.Igram na njemu vec oko 2 god sa usponima i padovima.

Acc nikad nije upozoravan niti bannovan.Na paladinu su Alchemy i Herbalisam proffesije.Ima epic flying mounta i dual spec.

Od titula Jenkins,of the nightfall,champion of the frozen wastes etc...Ima 7-8 non combat pettova,10 mountova.

Od ground mountova ima beara iz achivmenta,i black mammotha.Od flyinga ima Bronze drakea,Red drakea i Black drakea is 10man OS3D ach.Imam exsalted sa Oraclovima,tako da je Green proto drake na putu,a i par ach mi fale za red proto drakea.Imam exsalted reputacije sa svim WOTLK frakcijama tako da mozete kupiti enchante ili sta god vam treba zavisi za koji spec se odlucite.

Trenutno na accountu ima oko 2k golda,mnogo brzo se moze i zaraditi sa njegovim proffesijama.

Gear je realno starterski,bas i nisam neki fan ubijanja zmajeva.4900gs u holy pve gearu.PVP gear je malo bolji mozda 860 resila sa 2600sp.

Prodajem ga jer mi je paladin malo dosadio i menjao bih za neke druge klase.Prvenstveno Priest/Mage/Lock (po mogucstvu UD ali nije obavezno).

Iz Panceva sam,mogao bih mozda u neke okolne gradove da svratim ako dodje do dogovora.

Za ceo acc trazim oko 100e,dao bih i GC ako se vi pojavite u Pancevu buduci da acc istice za ~ nedelju dana.

Info:Mob tel:062/248-156 (preff sms) ,msn:filip.eres@3dnet.co.yu i skype trazite fimoto ili filip.eres .

Armory link : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dunemaul&cn=Fimoto

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...