Jump to content

Prodaja accounta ili trade sa doplatom Imba lik


limastewa

Recommended Posts

Hunter full icc 25/10 gear za pve ...... PvP Full relle/wrathfull pravi preko 9 k dps ima siguran ulazak u najaci guilda na serveru After Life duneamul server ako zelite pro raidati ima i neki gear za survivala ako zelite menjati spec trenutno je MM i za pve i za pvp

profesije engeenering enchanting titule pilgrim,frozen waste champion,jenikns,patient world eventi dosta njih sam uradio do pola neke i vise achv neam pojma kolko ali uglavnom 2 bossa mi fale do Licha kinga u icc 25 http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dunemaul&cn=Limastewa

DK full tank / dps gear ima neke iteme za pvp dual spec ofc kao i na hunteru tank sam na blood specu dps na unholy 38400 hp unbuffed 571 defense sa sigilom 21% parry 27% dodge ovaj lik nije gearovan kao hunter imba ali ima dovoljan gear da tanka icc 10 mozda i 25 nisam siguran profesije minning i herbalisam epic flying mount malo mi fali za glory of the hero mozda 10 achv kao i na hunteru

Paladin 61lvl full account bind itemi nema profesije planirao sam da ga dignem na 80 al me mrzi imam account bind iteme za bilo koju classu ako zelite dizati nove klase

Rogue 26 lvl daggeri shoulderi account bind itemi !

Kontakt: 062505330 pustite mi poruku posto na MSN nisam cesto jbg neam vremena za to ako ste zainteresovani moze prodaja accounta celog a moze i neka zamena sa malom doplatom to mi vi ponudite kolko mislite da treba doplata ako imate 80 lvl chara nezanimaju me itemi profesije achv niista me nezanima moze i bez ijednog itema smorio me hunter nemogu vise da ga igram tako da svaka classa sem hunterea i dk-a za maina dolazi u obzir.... hvala i da naglasim trenutno je u blakanskom guildu u kome se prica samo srpski jezik tako da molim ako nezelite da ga prebacujete na drugi server da nepravite gluposti u tom guildu jel sam gotivan sa svima :)

Edited by limastewa
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...