Jump to content

NetPlus Volume 1


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

..i ja da kazem nesto povodom tih kompova :) oni stariji kompovi,sto nisu sa WCG-a,mi smo samo na njiam sedeli u 1/8 finala vs bugara...MISH je zabadao na svakih 10ak secundi,i to po sekund...nije moglo se puca..nesrecom niko s enije setio ni pored nas ,a ni mi sami kako da otklonimo taj problem tj da stavimo low priorty..i tako smo igrali...jeste da FPS kuca na njima 99,9-100,ali nije radilo nimalo kako treba...i GAVRA koji je seo samo dok sam bio u wc-u pred mech za moj komp je isto rekao da mu zabada mish uzhasno...daleko da smo zbog toga izgubili,samo da kazem i ja oko tih famuznih kompova :)

gj bizho na turniru :) bio je extra :) bio bi jos bolji da nije dosta ekipa ispalilo,ali na njihovu dusu :) ..oni bugari su show :) ali bukvalno show :)

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

20 godina, 2001. godine, preko 100 windowsa, 0 turnira, ne mogu da ti kazem bez googlea sta je to, niti me zanima, kanter je igrica iz 1999. godine a 1.6 iz 2003. i ja ti nisam nijednom rekao da su masine krs, jer vuku 100 fps samo u guzvi padne fps i tada se desavao problem da stane mis i da hoda samo, to mi se desilo na bar 10 racunara do sada i znam da se resava low priorityem i da apsolutno nema veze sa hercazom misa, ne zanima me koliko si turnira organizovao, otkad radis sa racunarima ni da li si 3000 windowsa reinstalirao samo ti kazem da to nije zbog jebenog mouse hz-a sigurno...

govorim ti da si strucnjak jer si tvrdoglav kao mazga, lepo sam ti rekao 10 puta tamo na MECEVIMA JEBENE PRVE GRUPE u 9 UJUTRU PRVI DAN, daleko pre nego sto su bugari dosli su nam zabadali kompovi, mi se nismo zalili jer smo stavili low priority i to je resilo problem, eu4ia je igrala na low priority i posle tvog reinstaliranja...

Teske,nema ljutis.Ja TVRDIM da kada sam reinstalirao te masine za turnir,da je na njima CS radio vrh.To mozes da pitas ljude koji su ih testirali i odigrali CW da bi ih testirali,pitaj bizu koga je pozvao.Kada sada pogledam unazad realno nije bitan broj od 100 ili 3000 ili 10000,problem sa hercazom je uvek postojao,ma sta ti meni rekao.Nije me mrzelo jednom pa sam uporedjivao same fajlove i skapirao da hard kod nije isti.Cinjenicno stanje je sledece:

1)Masine su radile perfektno kada sam ja zavrsio sa njima,sta se desilo u medjuvremenu,stvarno neznam nisam strazario pored njih.

2)Prvog dana turnira nisam bio tu ujutru zbog licnih obaveza,ako se ne secas dosao sam popodne.

3)Sta je ko stavljao i gurao je predpostavka posto nisam bio tu (moguce je cak i da je neki spyware ali to jos nisam stigao da proverim,nadam se da ga nema ali ne izostavljam ni tu opciju).

4)Koliko god se covek trudio da svima izadje u susret i ucini ista kako bi vama bilo bolje,to na kraju bude obezvrednjeno.

Iz ovoga ja mogu da izvedem samo jedan zakljucak a to je:

Nista,ali apsolutno nista ne treba da se omoguci sem default stvari i to je to.Pa nek se navikava ko kako stigne.

U pravu si da sam tvrdoglav kao mazga,a to jesam samo iz jednog razloga,prvi put kada sam se sa tim problemom susreo nije me mrzelo da ga istrazim i da vidim kako i zasto,mozes reci sta hoces,izvini ali vise verujem svojim ocima i izgubljenim satima na netu nego tvojoj reci (kao i ti naravno , jer u suprotnom ne bi tvrdio ono sto tvrdis).

Nemogu da vise gubim vreme na ovo , ako mislite da postoji drugi razlog , mislite i dalje , odlazim da se igram sa svojim windowsima i tweakovima.

Over and out.

Link to comment
Share on other sites

gojko. da krenem unazad

pod4 niko ama bas niko ne moze da utice na rad kompova iz 2006, koliko god ti znao i umeo itd to je jednostavno tako. i niko nije rekao gojko sisa nece da namesti kompove i ne zna, nego je receno da NE MOZE DA NAMESTI.

to jeto :D nema dalje

detinjstvo nismo imali da postali bi najbolji

Link to comment
Share on other sites

Ma daj bre sta pricate.Pa sta mislite na kakvim se masinama ranije igralo kad nije bilo dual,quad i slicnih core-ova,kad je giga rama bio pojam.......kad je 9600XT bila vrh grafika....ajde molim te pa na mom prastarom bartonu je taj isti CS zakucavao,nemoj da pricas o masinama da nemogu jer CS moze da radi i na digitronu(prvi turovi su se igrali na PIII nekim sa GF 2 TI)i tada je isto bilo 100FPS.Kao sto rekoh ovo tvoje pod 4) je potkrepljeno onim mojim pod 3),sto i jeste tako,poceo je da mi se na par kompova pojavljuje neki retardirani proces koji gusi masinu.Nema nemoze,ne kapiram te majke mi,znam samo da ako budem ucestvovao u organizaciji jos nekog turnira,nece biti bockanja niti jednog USB drajva,posto cu sve jebeno da zabranim da jednostavno nemoze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...