Jump to content

NetPlus Volume 1


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To nije bio spam,to je susta realnost.Ko ne kapira...jbg

Sto se tice miseva......mislim sta reci,nije poenta to sto nas cudi,nego sto ako kapiras da je to OK onda /respect.Mislis li da takve ne treba na stub srama?Zamisli zaboravis ti opremu....i mene boli ...(reci Deder i goliathus :D do jaja sto je debil ko ga jebe)....budi realan molim te.Dok je takvog razmisljanja...necete vi deco moja nigde.

Sta kada jednog dana svi organizatori zbog vase gluposti jednostavno vise ne zele da organizuju nijedan turnir ili neko desavanje ... mislite o tome.

Edited by nogga
Link to comment
Share on other sites

Nisam ja rekao da je OK nigde. Ne do mi bog da takve stvari smatram normalnim. Svaka cast tim ljudima koji nemaju trunku srama. Nego jednostavno ne mozes da ocekujes da ce svi da se ponasaju kako zelis. Sta da ti kazem kad su na wcg-u znali da seku jbni kabl i da kradu mis sa pola kabla...

Link to comment
Share on other sites

Postujem i cenim,ja sam svaki komadic svojega hardware-a ili platio ili zaradio ili trange frange ovo za ono,ali nikada nisam ni pomislio da tako nesto uradim.Zato ti i kazem da treba misliti o tome sta kada se ljudi zasite toga i jednostavno ne zele da vise organizuju nista.Kod nas umesto da kolektivno stremimo ka boljoj i kvalitetnijoj sceni,mi idemo bas nasuprot.

Link to comment
Share on other sites

Postujem i cenim,ja sam svaki komadic svojega hardware-a ili platio ili zaradio ili trange frange ovo za ono,ali nikada nisam ni pomislio da tako nesto uradim.Zato ti i kazem da treba misliti o tome sta kada se ljudi zasite toga i jednostavno ne zele da vise organizuju nista.Kod nas umesto da kolektivno stremimo ka boljoj i kvalitetnijoj sceni,mi idemo bas nasuprot.

U pravu si ti, ali kolko god ja, ti i jos nekolicina ljudi zelela da stremi ka boljoj i kvalitetnoj sceni uvek ce se javiti x20 ljudi na nas koje bole kurac za kolektiv i gledaju samo da izvuku korist za sebe, makar sjebali sve ostale.

Link to comment
Share on other sites

Sranje je kad su maznuli to iz igraonice, meni su 2 misa digli ispred nosa na RURovom standu proslogodisnjeg WCGa, u ogromnoj hali gde je gomila ljudi i gde relativno lako si mogao da uzmes, nije mi jasno kako su uspeli to u igraonici kao sto je Net oO

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Jbg tuzno i zalosno.Al ajde...sve ce to narod pozlatiti ;).Da se vi svi meni lepo napucate i da vas kenja ko mene sinoc,no skill za CS al 350 fragova na GHQ.Gde god mi ode nisan eto necija glava viri.Sit sam se napucao za godinu dana.I realno....stvarno CS ubija kako radi.

A uspeli su , malo nas je bilo , umorni ko kerovi , trudili se da napravimo nesto.

Link to comment
Share on other sites

ma daj covece oni kompovi su zabadali prosle godine uz low prio a ne sada... mislim da je glupo reci da su kompovi tj onih 5 dobri, sramota. pa ja kuci imam bolji komp alooooKUCI IMAM BOLJI KOMP, CANTERSI CANTERSIIIIII EJJJJJJJJJ NEMA ZEZANJA SVE JE TO DO BUGARA INTELIJE I NJIHOVIH GUI_JA HAHAHAHAHAHA

sve ostalo na nivou sto se mene tice. :D

CU @ MATRIX LAN TOUR :D HAHAHAHHA KANTERI KANTERIIIII JOJ KANTERIIIIIII

detinjstvo nismo imali da postali bi najbolji

Link to comment
Share on other sites

Jedina stvar za koju je kriv Biža je to što je bio previše popustljiv i što je previše želeo da svima izađe u susret i da svima ugodi... i vi mu to na kraju nabijete na nos! Dečko ne da se potrudio, nego je otegao muda da bi vam omogućio druženje, dobru zabavu i priliku da zarade neke pare onima koji su vežbali i spremali se. Kompovi su dan pre turnira sređeni, testirani i sve je radilo kao sat (Gojku svaka čast), ali ko zna, za naše ljude si izgleda morao da kupiš i nove mašine, specijalno za turnir :)

Link to comment
Share on other sites

E sada i da se "strucni Gojko" javi.

Jeli da te pitam koliko godina imas kada me zoves strucnim?I reci mi kada si zaigrao prvi put CS?Kazi mi koliko windowsa si u zivotu instalirao?Koliko si turnira organizovao?Da li bez "google"-a mozes da odgovoris na pitanje cemu sluzi "LocalLoadHigh=1"?Da li tvrdnja sa low i high priority ima veze sa Dual ili Single core procesorima?

Cuj,ako ti kazem da taj mali komadic vaseg prelepog USBHID softvera MENJA default windows-ov USBHID.sys , onda verovatno iza sebe imam neko iskustvo koje mi govori to.Neznam na kojim se to masinama igrao taj 1.6 CS pre 3-4-5 godina Reci cu ti sledece.Tvoj tvrdnja da su masine krs ne pije vodu,zasto...evo recimo

http://en.wikipedia..../Counter-Strike release date

http://pressf1.pcwor...hp/t-37985.html recimo konfiguracija tadasnjeg PC-a(sto mi je oduzelo vremena da pronadjem)

Tvoja prica kako su masine ovakve ili onakve pada u vodu,recimo da je i na ovakvim racunarima CS "leteo"

To sto svi sada imate za pravo da "pljunete" po Bizi,iskreno vam ne zelim da se NIKADA u zivotu ne nadjete u toj poziciji.Decko se toliko iscimao,potpuno je nebitno da li je ili nije uzeo turnir,ali stvarno.....dal' je moguce da nemozete da cenite njegov TRUD,mozda nije pro tournament maker,ali ljudi OMOGUCIO vam je da ga odigrate (cast ekipama koje su ispalile),da ne pominjem to sto mora da PLATI dva misa koje je neko prisvojio (dabogda mu crkli kad ih ubode u racunar).

Nazalost,imali smo jako malo ljudi koji su mogli da nam pomognu,Vonji hvala na svemu,covek je dao apsolutno sve od sebe da nam pomogne da iznesemo turnir nekako,Stefanu takodje.Kada sam vam svima rekao da sam i pored prijavljenog dogadjaja u MUP-u,dobio poziv od komandira stanice koji me upozorio da ako budu dobili jos jednu prijavu,doci ce i resiti svoje probleme (default win = plava ekipa).Pored svega toga,ljudi kao da im nista nisam rekao.I dalje postoje privilegovani koji mogu da sebi dozvole svasta.Maksi svaka cast,covek je potpuno ispostovao ono sto je rekao.Cekaj malo,ja vama u sred turnira sednem da sredim tih 5 masina da bi vam radile,kako bi turnir mogli da zavrsite u bilo koje vreme sa minimalnim gubitkom vremena...hmmm.Da ne ispadne da ja samo pricam i da neznam nista,zamolicu prisutne kojima sam reinstalirao windowse,i namestao da im "leti" da se jave,pa ako ne verujes mojim recima,mozda ces poverovati njihovim.

@ stepa : stepo ako koristis MSN javi se na netplusadmin@hotmail.com,dacu ti ih sve,nije problem,samo ako je onih 5 famoznih masina u pitanju ....

Neznam ljudi,pitam se kada ce vam postati jasno da ako se vecina ljudi previse zajebava na turniru,takav ce on i biti,ja sam stvarno imao veliku zelju da vam obezbedim prenos ali se ispostavilo da je tehnicni neizvodljivo(jako mi je zao zbog toga i nadam se da ce sledeci put biti moguce).Izgleda da stvarno treba da u Srbiji prilikom organizovanja ovako smesnog dogadjaja treba da zaposlimo neke bas bas (novozaposleni u orgi http://www.youtube.c...?v=mD0xsX8Dv0w)

Bilo ovako ili onako,bilo je sto je bilo,ja cu se i dalje truditi da vam svaki put sredim sve sto je u mojoj mocu kako bi vama bio dobar gaming ugodjaj,vi i dalje mozete da pricate kojesta po ovakvim temama,jedino je pitanje vremena kada cete shvatiti o cemu ste pricali.

tako je Gojko ! ! ! za one fragove na germanu ti ne verujem ! mora da padne 1vs1 u netu ! :DDD

salu na stranu svaka cast za cimanje, masine su dobro radile...

Edited by EPG mak1

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

20 godina, 2001. godine, preko 100 windowsa, 0 turnira, ne mogu da ti kazem bez googlea sta je to, niti me zanima, kanter je igrica iz 1999. godine a 1.6 iz 2003. i ja ti nisam nijednom rekao da su masine krs, jer vuku 100 fps samo u guzvi padne fps i tada se desavao problem da stane mis i da hoda samo, to mi se desilo na bar 10 racunara do sada i znam da se resava low priorityem i da apsolutno nema veze sa hercazom misa, ne zanima me koliko si turnira organizovao, otkad radis sa racunarima ni da li si 3000 windowsa reinstalirao samo ti kazem da to nije zbog jebenog mouse hz-a sigurno...

govorim ti da si strucnjak jer si tvrdoglav kao mazga, lepo sam ti rekao 10 puta tamo na MECEVIMA JEBENE PRVE GRUPE u 9 UJUTRU PRVI DAN, daleko pre nego sto su bugari dosli su nam zabadali kompovi, mi se nismo zalili jer smo stavili low priority i to je resilo problem, eu4ia je igrala na low priority i posle tvog reinstaliranja...

Edited by tESHKE
0708567001268364039.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...