Jump to content

NetPlus Volume 1


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo i ja da se javim svima posle mnogo mnogo dana nespavanja da bi ovo donekle bilo dovedeno kraju. Pod jedan vise nikad ali nikad ne organizujem turnir i igram isti , jednostavno sa Srbima ne vredi raspravljati o bilo cemu. Jos jednom sam pojeo govno al nema veze. Sve price o namestanju turnira mozete da bacite sa strane jer lupetate gluposti a ja cu detaljno u ovom postu sve napisati kako i sta je bilo . Pod jedan vecina ekipa je trazilo ultimatum dal ce da dodju na turnir ili ne ako se ne ispostuje njihova satnica i vreme , ovde sam pojeo najvece govno citiram " ovde sam pojeo najvece govno" Grupe su izvucene " Du ih je licno izvlacio " i nije bilo nikakvih namestanja. Sto se tice ukrstanja i svega kostur nije menjan uopste to mogu da se zakunem u caleta pokojnog ali naravno ni to nije dovoljno Srbima. HSBG ekipa nije mogla da dodje na vreme pa je njihova grupa promenjena zamenjene su samo ekipe nosioci iz te grupe. I to je sve dovelo do ogromne sumnje pojedinaca da ne citiram kojih , tako da je ispalo da glorija tada sa tim menjanjem ide 1/8 finale i 1/4 na innerfire i hsbg zato je napisano ono sto je vecina vas citiralo velikim slovima. 3 Jake ekipe da ispadnu pre 1/2 finala , igrom slucaja su sve zahvaljujuci MITH-u pa mi je donekle i pao kamen sa srca. Ja kao PM nisam znao sa kim igram 1/8 finala jer me nije ni zanimalo previse , jer da dobijem turnir moram sve da dobijem bilo na koga isao . Sto se tice masina i svega ostalog 15 masina je radilo do jaja i niko a nije rekao svakog koga sam pitao rekao je da mu radi mnogo dobro. ostalih 5 masina su za nijansu slabiji kompovi ali i oni vuku isto dobar kanter " bez low priority-a kako je vecina vas napisala " Sada da objasnim zasto je kasnio turnir i sve to , jebeni Bugari da ih tako nazovem su instalirali svakakva sranja ukljucujuci i mouserate za njihove jebene miseve i ko zna kojih jos sranja , tu sam pojeo drugo govno da citiram " pojeo sam drugo govno " sto nisam stavio deepfreez i resio stvar , ali hteo sam da izadjem u susret svima da mogu da nameste da igraju kanter kako oni zele i eto sta sam dobio zauzvrat. Da sam stavio deepfreeze dok ga samo skines treba ti po igracu 2 min ukljucujuci i restart i sve , kasnio bi turnir oko namestanja jos vise tako da sam odlucio da ga ne stavljam. Pojedinici da citiram " veliki znalci kompjuterskih studija " ubedjuju da masine su krs i da nece da sede na njima. Ja sam video kako te rade masine i sam sam rekao da prvi ja ne bi seo na njih. Citiram " masine su sjebane od kako su bugari seli na njih " onda su pocele da baguju. Sto se tice mog dragog kolege Gojka ( zaduzen za WCG od 2004g ) koga svi ste mozda prezirali tokom turnira jer je bio realan svo vreme pricuci da je sve to zbog instaliranja jebenog mouse rate programa za instelli koji zbaguje ostale miseve i sjebe sam software windowsa. I sada Teske (nista licno <3 ) kao i mnogo drugi znalci kompjuterskih softwera pricaju kako to nema veze sa time i da lose radi. Sacekali smo da decko reinstalira sve masine kako su bilo prvobitno namestene . Te masine iste su bile zakucane 100 frejmova jer se na njima igralo vece pred turnir , igrao se mix ( i sve je radilo u savrsenom stanju ) kad su reinstalirane masine bilo sve je opet bilo zakucano i radilo je kao podmazano. Sto se tice ispaljivanja ekipa i drugih stvari nemam komentara jer su ljudi pokazali ko su i sta su i tu nema dileme. Na kraju ovaj turnir je donekle ispao okej , nagradni fond je smanjen zbog ufura koji je falio ali opet su ispostovani 2-3 sa nagradama , samo je ekipa eu4ije ostecena za nekih 20 ljada koliko je i falilo. Zeleo bih da se zahvalim jos ljudima koji su mi zaboli 2 misa g3 u igraonici i zbog kojih cu ja morati da ispastam od moje plate jer citiram " niste napakostili vlasniku igraonice nego meni " citiram jos jednom " niste napakostili vlasniku igraonice nego meni " a ja mislim da to nisam zasluzio za svo ovo cimanje oko svega. Ja nisam spavao 3 dana , mnogi su mogli to da prepoznaju po izgledu moje face i raspolozenja ali nekako sam skupio snage da sve to odradim kako treba BRAVO JA " citiram BRAVO JA ". Hteo bih da zahvalim ljudima koji su mi izasli u susret i koji su mi pomogli , njih mogu da nabrojim na prste pre svega Bojan ( Du ) koji mi je pomogao koliko je mogao. Makiju , Distru ( Debeli izbacivac ) i ekipama koji su ispostovali dolazak. Mi kao PM smo ocajno odigrali em zbog smaranja i svega i cekanja i prepirki dobili smo sami sebe , nemoguce je bilo igrati kada ti iza ledja se deru Bizo dodji da mi namestis mis u toku partija al dobro jbg. Ovom prilikom zelim da cestitam ekipi eu4ia zbog perfektno odigranog turnira , kao i ekipi MITH koja je napravila najveca iznenadjenja na turniru i dosla do same zavrsnice do koje nisu imali dovoljno snage da guraju dalje. Ekipi sMk koja je dokazala da mogu da prodju grupe :)) i da je kgb turnir bio samo los dan. Ekipi matorih drtina na celu sa Zerom bratom makedonskim na super igri i klempavom denisu nabadacu i saletu citiram " SALE ONE TREE HILL " i nosatom bratu sto je dosao pijan na turnis. Izvinjavam se onima koje sam zaboravio u ovom postu jer jednostavno mozak mi je u kurcu i trebace mi dosta vremena da vratim u normalu.

Hvala svima , vidimo se na sledecem turniru

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

bizo i dalje su kocili kompovi i posle genijalnog reinstaliranja od strucnog gojka ;D i nama su kocili pre bugara zato smo stavili low priority to je bilo PRVI dan U 9 UJUTRU - PRVI MECEVI TURNIRA- jer smo na njima sedeli, nismo se zalili, jer imamo mene koji znam da resim taj problem vrlo prostom solucijom, samo smo stavili low priority i radilo je kao podmazano, to mogu 4 moja saigraca da ti potvrde i ne postoji program kao sto je specijalni mouserate za inteli on radi na svaki mis koji god da ubacis ja sam licno imao mouserate dok sam imao intelije i 1.1 i 3.0 i posle njih sam imao ikari i xai poslednje vreme, i mnogi ortaci su dolazili i ubacivali svoje miseve kod mene u moj komp i nikad nikome nije zasekao niti pokazao bilo koji problem, zbog mouserate-a, a to seckanje je uzrokovano padom fpsa, isto se desavalo u starom mojou, ako se secas kada ste vezbali za wcg 2008 kao newave, ti si plakao za to najvise, znam jer sam bio tu, a i u kgb u nepusackoj sobi ranije se to desavalo kada padne fps, a tamo niko nije ubacivao mouserate nikada, to znas i sam jer je nemoguce to uraditi. uzdravlje <3

Edited by tESHKE
0708567001268364039.gif
Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da se javim svima posle mnogo mnogo dana nespavanja da bi ovo donekle bilo dovedeno kraju. Pod jedan vise nikad ali nikad ne organizujem turnir i igram isti , jednostavno sa Srbima ne vredi raspravljati o bilo cemu. Jos jednom sam pojeo govno al nema veze. Sve price o namestanju turnira mozete da bacite sa strane jer lupetate gluposti a ja cu detaljno u ovom postu sve napisati kako i sta je bilo . Pod jedan vecina ekipa je trazilo ultimatum dal ce da dodju na turnir ili ne ako se ne ispostuje njihova satnica i vreme , ovde sam pojeo najvece govno citiram " ovde sam pojeo najvece govno" Grupe su izvucene " Du ih je licno izvlacio " i nije bilo nikakvih namestanja. Sto se tice ukrstanja i svega kostur nije menjan uopste to mogu da se zakunem u caleta pokojnog ali naravno ni to nije dovoljno Srbima. HSBG ekipa nije mogla da dodje na vreme pa je njihova grupa promenjena zamenjene su samo ekipe nosioci iz te grupe. I to je sve dovelo do ogromne sumnje pojedinaca da ne citiram kojih , tako da je ispalo da glorija tada sa tim menjanjem ide 1/8 finale i 1/4 na innerfire i hsbg zato je napisano ono sto je vecina vas citiralo velikim slovima. 3 Jake ekipe da ispadnu pre 1/2 finala , igrom slucaja su sve zahvaljujuci MITH-u pa mi je donekle i pao kamen sa srca. Ja kao PM nisam znao sa kim igram 1/8 finala jer me nije ni zanimalo previse , jer da dobijem turnir moram sve da dobijem bilo na koga isao . Sto se tice masina i svega ostalog 15 masina je radilo do jaja i niko a nije rekao svakog koga sam pitao rekao je da mu radi mnogo dobro. ostalih 5 masina su za nijansu slabiji kompovi ali i oni vuku isto dobar kanter " bez low priority-a kako je vecina vas napisala " Sada da objasnim zasto je kasnio turnir i sve to , jebeni Bugari da ih tako nazovem su instalirali svakakva sranja ukljucujuci i mouserate za njihove jebene miseve i ko zna kojih jos sranja , tu sam pojeo drugo govno da citiram " pojeo sam drugo govno " sto nisam stavio deepfreez i resio stvar , ali hteo sam da izadjem u susret svima da mogu da nameste da igraju kanter kako oni zele i eto sta sam dobio zauzvrat. Da sam stavio deepfreeze dok ga samo skines treba ti po igracu 2 min ukljucujuci i restart i sve , kasnio bi turnir oko namestanja jos vise tako da sam odlucio da ga ne stavljam. Pojedinici da citiram " veliki znalci kompjuterskih studija " ubedjuju da masine su krs i da nece da sede na njima. Ja sam video kako te rade masine i sam sam rekao da prvi ja ne bi seo na njih. Citiram " masine su sjebane od kako su bugari seli na njih " onda su pocele da baguju. Sto se tice mog dragog kolege Gojka ( zaduzen za WCG od 2004g ) koga svi ste mozda prezirali tokom turnira jer je bio realan svo vreme pricuci da je sve to zbog instaliranja jebenog mouse rate programa za instelli koji zbaguje ostale miseve i sjebe sam software windowsa. I sada Teske (nista licno <3 ) kao i mnogo drugi znalci kompjuterskih softwera pricaju kako to nema veze sa time i da lose radi. Sacekali smo da decko reinstalira sve masine kako su bilo prvobitno namestene . Te masine iste su bile zakucane 100 frejmova jer se na njima igralo vece pred turnir , igrao se mix ( i sve je radilo u savrsenom stanju ) kad su reinstalirane masine bilo sve je opet bilo zakucano i radilo je kao podmazano. Sto se tice ispaljivanja ekipa i drugih stvari nemam komentara jer su ljudi pokazali ko su i sta su i tu nema dileme. Na kraju ovaj turnir je donekle ispao okej , nagradni fond je smanjen zbog ufura koji je falio ali opet su ispostovani 2-3 sa nagradama , samo je ekipa eu4ije ostecena za nekih 20 ljada koliko je i falilo. Zeleo bih da se zahvalim jos ljudima koji su mi zaboli 2 misa g3 u igraonici i zbog kojih cu ja morati da ispastam od moje plate jer citiram " niste napakostili vlasniku igraonice nego meni " citiram jos jednom " niste napakostili vlasniku igraonice nego meni " a ja mislim da to nisam zasluzio za svo ovo cimanje oko svega. Ja nisam spavao 3 dana , mnogi su mogli to da prepoznaju po izgledu moje face i raspolozenja ali nekako sam skupio snage da sve to odradim kako treba BRAVO JA " citiram BRAVO JA ". Hteo bih da zahvalim ljudima koji su mi izasli u susret i koji su mi pomogli , njih mogu da nabrojim na prste pre svega Bojan ( Du ) koji mi je pomogao koliko je mogao. Makiju , Distru ( Debeli izbacivac ) i ekipama koji su ispostovali dolazak. Mi kao PM smo ocajno odigrali em zbog smaranja i svega i cekanja i prepirki dobili smo sami sebe , nemoguce je bilo igrati kada ti iza ledja se deru Bizo dodji da mi namestis mis u toku partija al dobro jbg. Ovom prilikom zelim da cestitam ekipi eu4ia zbog perfektno odigranog turnira , kao i ekipi MITH koja je napravila najveca iznenadjenja na turniru i dosla do same zavrsnice do koje nisu imali dovoljno snage da guraju dalje. Ekipi sMk koja je dokazala da mogu da prodju grupe :)) i da je kgb turnir bio samo los dan. Ekipi matorih drtina na celu sa Zerom bratom makedonskim na super igri i klempavom denisu nabadacu i saletu citiram " SALE ONE TREE HILL " i nosatom bratu sto je dosao pijan na turnis. Izvinjavam se onima koje sam zaboravio u ovom postu jer jednostavno mozak mi je u kurcu i trebace mi dosta vremena da vratim u normalu.

Hvala svima , vidimo se na sledecem turniru

np, kad god treba zovi :)

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Mnogi su dolazili kod Tesketa i ubacivali LOL. Svaka cas' za tur Bizo. Gratz eu4ia smk mith i matori ljudi :D

edit: Mouserate radi na svakom misu, samo najvise ljudi koristi za intelije. Nije to neki komplikovan program, koristim ga i kuci i u igraoni i nikada nije ostetio masinu. E sad mozda neka bugaraska kopija jebe :D

Edited by WuLa
2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Mnogi su dolazili kod Tesketa i ubacivali LOL. Svaka cas' za tur Bizo. Gratz eu4ia smk mith i matori ljudi :D

edit: Mouserate radi na svakom misu, samo najvise ljudi koristi za intelije. Nije to neki komplikovan program, koristim ga i kuci i u igraoni i nikada nije ostetio masinu. E sad mozda neka bugaraska kopija jebe :D

HAAHAHAHAHHHAHHAAHAHHAHHAHA, SAMO MI PROLETE ZAMISAO "UBACIVANJA" KAD SAM PROCITAO PRVU RECENICU HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Kao gedaoc, mogu samo reci da je hltv i radio i nije, sto nije bila tvoja krivica, kasnjenja je bilo (tvoja krivica), propusta je bilo i zanemarljivih, i nezanemarljivih (kasnjenje bilo koje vrste se nece tolerisati citiram "STRIKTNO ZABRANJENO", Bugarima ne da nisi pojeo govno nego BUDZU, a moju nisi hteo, i naravno dopustanje instaliranja svakojakih kuraca, sto je bilo zabranjeno u tvom postu), i na kraju ti sve ispalo ok, i tebi je cista savest.

Na kraju govna pojedena, a tebi je nesto cisto. Svaka cast za organizaciju turnira, jedan od prodavaoca, ImproVision SHO!

Uzdravlje

Edited by ImproVision sho

SJ

Link to comment
Share on other sites

Ziv ti bio Confy brate,svaka ti cast za sve sto si uradio za nasu CS scenu.Malo je takvih ovde i u ovoj nasoj zemlji.Oko 150 ljudi je samo igralo na turniru tako da pozz Nemoj da se nerviras sta drugi pricaju,svoje si odradio.sad mozes da uzmes ta g3 od plate taman je prvi i da spavas par dana hahaha Svaka cast momci iz net + igraone posebno izbacivacu.Steta sto nam komsije uzimaju pare konstantno na turnirima ali dobro bolje bosanci (sem stepe ) nego Makedonci cigani.

Link to comment
Share on other sites

ma realno turnir ko turnir je bio do jaja i ako svaki sledeci bude bio ovakav , nece niko da se buni.

Biza je sam organizovao ceo turnir , stigao da odradi sve , odgovori svima na molbe, zzahteve i sta ti ja znam jos i nije fejlovo nigde.

Sto se tice kostura i namestanja i ukrstanja realno koga boli kurac za to, uvek je bilo i bice da ako hoces da osvojis moras pobediti sve , dal pre ili kasnije nije ni bitno,

cak je i bolje sa jacom ekipom igrati bo1 nego bo3 jer su ti vece sanse da ih dobijes 1 mapu nego 2.

A posebno mi je drago sto su svi bugari ispali u 1/4 finalu :D

Link to comment
Share on other sites

Bizo, nije trebalo toliko da cinis onim ciganima, ovaj Bugarima. Imaju stanice, imaju grupe, ako ne mogu da stignu, nek ne dolaze. Oni sigurno ne dolaze zbog druzenja, bleje, dolaze jer su HeatoNi.BG i da uzmu pare mucenim Srbima koji su noobovi. ENE KURAC, MRS KUCI PACOVI GLODARI MUCENICI PACENI (odnosi se na cigane, ovaj Bugare). Mora surovo, kao u KGB-u Sakal sto je uradio. Nema povlastica. I ono sto nas terate iz igraonice na ulicu kao da smo Bugari, ovaj cigani, je mnogo bzvz.. Urlaju ljudi koji igraju, prijavljuju, loze se (sto je normalno) a vi nas sto gledamo i cutimo terate kao kerove na ulicu. To je bzvz bilo. Jbg ko radi, taj gresi. Svaka cast za trud, al ono, znate za sl put da ispravite neke stvarcice :).

Btw, sto se masina tice, ja licno nisam imao problema ni na jednom kompu, a igrao sam i na onim famoznim do zida (radilo ko zrno i pre nego sto sam metio low priority).. :)

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Mi, matore drtine, smo igrali grupe na tim kompovima do zida i nishta im nije falilo (i to posle Bugara). Te priche od pojedinaca da kompovi ne valjaju, mogu da okache machku o rep, jednostavno trazhe izgovor. HID USB nikako ne mozhe da sjebe kompove, na svom kompu ga furam odavno, na svakom turniru ga stavljam i nikad nije sjebao ni jedan komp, niti neshto verujem da mozhe da to uradi, jer se vezuje za jedan USB port i za odredjeni mish. Tipa, ako stavish na intelli 1.1 500 Hz u prvom USB-u, i posle ga ubacish na drugi port, on ce raditi na 125 Hz (default). Ako ga vratish u isti port na kojem si namestio 500 Hz, radice na 500 Hz ali drugi mish nece raditi.

GG svima, chestitam mith-u koji je zbog ozbiljnog ukrshtanja jakih ekipa morao da uzme trece mesto, naravno i smk-u i eu4ia-i.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

^^^ AHA! Ti si taj koje je stavio HID usb pa su zabagovali kompovi.... :) Znachi nisu Bugari krivi... Evo krivac se sam javio da je hakerisao po usb portovima! hahahahahahahahahahahahahahahahhahahahah Pajs brat moj mladji <3

Ne tripujte se ljudi, lepo je objasnio Pajs kako funkcionishe hid, uostalom koliko sam ja upucen zalili su se na fps... a fps nema apsolutno nikakve veze sa usb portovima ahahahahah :)

GG svima, PM, unnamed, mith, sMk (koji za malo da ne budu nosioci ali su ipak opravdali promenu odluke) i naravno eu4iji!

Link to comment
Share on other sites

ne gubite se ljudi kompovi su golo sranje, "fps pada zbog bugara, intelije i tako tih sranja, veruj mi nije do procesora AHAHAHAHA" :D sve ostalo je ok bilo GG MATORCI GG GLEDACHI GG FP GG PM3PISTOLJRUNDEEJHAJBERU SRAMOTA :D

sve ostalo na nivou :D

detinjstvo nismo imali da postali bi najbolji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...