Jump to content

NetPlus Volume 1


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shocky jel dolazis veceras :D ?

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

jbg mi smo se javili Du Hastu. stvarno nismo mogli da cekamo vise, nismo imali prevoz do subotice redovan u nedelju, imali smo neku ispalu u vezi smestaja a kasno je bilo da se slihtamo kod nekog u ponoc jbg. zavrsili smo mec u grupi u 12 a trebali smo 1/8 da igramo tek posle 18h. pre svega mi smo lose isplanirali sve i ovom prilikom se izvinjavam svima. stvarno nismo imali snage da cekamo 20 sati jbg. gg svima koji su dosli na turnir. h2g nismo znali da ce ovako ispasti,a jbg nemamo nikakav kontakt od vas da vam nekako javimo. toliko sam bio mrtav da sam sada pre 2 min ustao ne znam gde se nalazim, a verujte mi meni je najveci bedak sto nisam odigrao ,jer sam hteo da bar ispucam protiv bugara, da vidim dali sam u stanju da ih ranim. gg svima jos jednom, organizacija na nivou, svaka pomoc na vreme stizala. samo sada ste videli da ne treba da primate napusene bugare pune histerije koji zajedno nemaju 23 kg :D

Link to comment
Share on other sites

u 21h , aj dodji mrtvaku , treba mi ta podloga :D

a za mish cu da se snadjem :D

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Evo u cemu je problem. Koliko sam ja provalio blank TV je zajebao c0nfa i nije mu dao nikakvo rasterecenje sto se interneta tice. Tacnije, oni nista ne broadcastuju koristeci svoje resurse, nego samo su objavili na siteu da se ovde odrzava turnir i poistovetili nas ip sa bcast02.blank-TV.de:51700 i to je to... Internet je ovde 4x4, znaci kada se nakaci 24 coveka na hltv, pri cemu svaki trosi 128kbs, to mu dodje na oko 3mb uploada.. Cim neko krene da koristi internet u igraoni, kao npr. sada ja, vama krene da buguje HLTV... Eto to je razlog tog seckanja itd... Danas uopste nema podrske blank TVa koliko sam ja uspeo da provalim, nego sve ide preko naseg interneta, koji definitivno nije ni 1000ti deo onoga sto blank TV moze da pokrije...

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...