Jump to content

Matrix gaming Counter-Strike tournament


prota_

Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aj posto ja nisam pozvan , prijavi ekipu gameface ono u ovih 16 :S

Lol mislio sam da samo mi nismo pozvani ^^.

Prijavi nas tamo, KGGT

Pa u sushtini vam je isto bili pozvani ili ne. Ako niste pozvani ne znachi da netjete biti nosioci grupe, i obrnuto.

Ima velik broj slotova, i ako se uplati na vreme igra se, bez obzira da li ste pozvani ili ne. Soz, al jebiga.

mladjo srecno sa turnisom! :*

ty. :*

Link to comment
Share on other sites

Pa u sushtini vam je isto bili pozvani ili ne. Ako niste pozvani ne znachi da netjete biti nosioci grupe, i obrnuto.

Ima velik broj slotova, i ako se uplati na vreme igra se, bez obzira da li ste pozvani ili ne. Soz, al jebiga.

ty. :*

Razumem sta hoces da mi kazes, al' cemu onda pozivanje 16 ekipa? :)

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Razumem sta hoces da mi kazes, al' cemu onda pozivanje 16 ekipa? :)

Ako sutradan uplati 16 ekipa koje nisu sa liste prijavljenih, da jache (u ovom sluchaju pozvane) ekipe imaju osigurano mesto na turniru do isteka roka. Teoretski.

E sad to shto sam zvao fantome i drugare i kolege i lokalce i ostalo je jebiga ...

Link to comment
Share on other sites

Ma sto posto postojite cim vas je prota zvao

Molim te nemoj da budesh toliko cinichan i ogorchen shto nisi pozvan na neki turnir.

Evo, ubachen si u pozvane ekipe. Imash sada vremena da uplatish kao i sve ostale ekipe.

Izvinjavam se Wuli, shto su oni josh uvek medju ekipama koje nisu pozvane. Oni su sledetji koji upadaju ako neko otkazhe sa liste pozvanih.

Takodje zhelim da kazhem da ovo radim samo zato shto su i kasad i wula u pravu, kakvi god da su komentari. Prevideo sam shto ih nisam pozvao a jesam neke druge ekipe, i izvinjavam se.

Ni jedna druga ekipa netje biti ubachena u pozvane tako shto tje da utiche na mene.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...