Jump to content

Matrix gaming Counter-Strike tournament


prota_

Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cak i da se perfektno organizuje turnir u Srbiji...problem bi bili WC papiri u toaletu. kada ste ovoliko postova nakarikali pred turnir...sta ce biti posle njega... ? :D

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

Momci ajde nemojte da se prepucavamo ko prosli put... Mislim stvarno... Ja vam garantujem da na turniru nece biti tuche... Nismo retardi, jebote pa dolazite da igrate kanter a ne da zapravo ratujete... Protu ne sme niko da dira.. Decko je stvarno carchina... Bio sam tu kad su se izvlacile grupe, odredili smo ko su nosioci i onda izvlacili ostale. Znaci sve je bilo korektno sa njegove strane (a i znate da ako neko hoce da bude prvi da mora sve da pobedi - hiljadu puta vec recheno).

E sad sto se uplata tice ja sam odredio da bude tako kako je sad. Ljude ne zanima uopste cela slika nego samo gazda je alav i ukrao je pare a ne vide celu sliku a ekipe fale. I momci nije samo 25k od pet ekipa. Mnogo je toga tu jos i mislim da kad budemo u RL pricali videcete da sam korektan i normalan decko. I kassade nemoj odmah da flamujes please i da zahtevas da znas gde su pare. Pricacemo kad dodjes i videces da su pare tu, u nagradama.. Nisu sigurno meni otisle u dzep, kamo lepe srece da jesu :D

Nista vise necu da pisem - dodjite da se igrate i zezate ipak je to samo CS i uvek se svi na kraju ismejete i grlite... Poz i vidimo se u subotu..

Lepo recheno.

btw Svi sto kukaju kao i da osvojim prvo mesto u minusu sam bla bla onda niste trebali ni da se prijavite,prvenstveno dolazim da igram cs a to dal cu biti u minusu il ne me apsolutno ne zanima :D

Link to comment
Share on other sites

A Sta vas pola kenja koliko je 1 mesto kad necete ni do Polu finala doci...ae Bre dosta rasprave bre.. :)

Prvo kazes gazda ce iz svog dzepa dati koji jes..Jeste boli gazdu da nekazem sta da da nesto iz dzepa.. :D

E ovako to izgleda

135 ima kesa

50k su Monitori! (to je valjda gazda trebao da da)nebitno

15k su Misevi! (to je valjda gazda trebao da da)nebitno

i

ostade 70

1 mesto je trebalo 70k da bude .... A gazda kad je reko da oce iz tvog cepa neka vadi bre vise,samo frku podize ;)))

................

Aj gg Gf svima i bez svadje..Prota nista nije kriv tu....pozz i vidimo se u Subotu i da popijemo koje pivo ;).......Velja :)

Link to comment
Share on other sites

ovoliko ciganisanja davno nije vidjeno. najbolje je biti low kao sto sam ja, ne ocekujes nista,ides da se druzis i nema bolje zabave. mastas da mozes nesto da uradis i uvek popusis. ae neka neko resi neke travuljage da se zezamo i da bude sve lepo. poz i vidimo se u nedelju :)

Link to comment
Share on other sites

ko god ima problem ili nesto protiv mene moze da mi kaze u lice sta ima, kad god budem dosao na neki lan turnir ubuduce, ja samo znam da u zivotu nisam nikom nista lose rekao, da mi nije prvi nesto bez razloga prebacio, znaci to je tako jer ZNAM da nisam takav lik da se zameram prvi. jednostavno nisam takav covek

uzdravlje

Oces da se bijes? [^]

I naravno

Edited by hejttuhejt
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...